Pracovník vo výrobe výživových doplnkov

Biomineral s.r.o.

Miesto práce
Košariská, okres Myjava
Druh pracovného pomeru
plný úväzok, skrátený úväzok
Termín nástupu
01.12.2016
Mzdové podmienky (brutto)
dohodou

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Výroba a distribúcia produktov spoločnosti Biomineral s.r.o.

Žiadosti s profesijným životopisom a motivačným listom zasielajte e-mailom na [email protected]

Vopred ďakujeme všetkým uchádzačom za prejavený záujem pracovať v našej spoločnosti. Všetky životopisy budú starostlivo posúdené, kontaktovať však budeme len vybraných uchádzačov spĺňajúcich požiadavky na inzerovanú pozíciu.

Požiadavky na zamestnanca

Schopnosť manuálnej práce, schopnosť tímovej spolupráce, zodpovednosť, flexibilita, lojalita.

Spoločnosť pôsobiaca v SR a ČR je výrobcom minerálnych doplnkov výživy, prírodnej kozmetiky, eko-pestovateľom a výrobcom mlynských výrobkov Prazrnko. Spoločnosť rozširuje svoje aktivity v obci Košariská, okr. Myjava, kde plánuje v blízkej budúcnosti vytvoriť aj miesta pre neurodivergentných ľudí, preto požadujeme otvorenosť voči práci s handikepovanými ľuďmi.

Počet zamestnancov

1 zamestnanec
ID: 2820203  Megjelentetés dátuma: 22.11.2016  A (bruttó) bér alapösszetevője és egyéb juttatások: dohodou