Jelentkezzen önéletrajz nélkül

Skladník (pre dvojzmennú prevádzku od pondelka do piatka)

Biometrix, s. r. o.

Miesto práce
Šamorín
Termín nástupu
ihneď
810 - 1 187 EUR/mesiaczákladná mzda 810 EUR + ďalšie mesačné bonusy do 230 € podľa stanovených kritérií (výkonnostný bonus, osobné ohodnotenie, mesačný dochádzkový bonus) + príspevok na dopravu do 65 EUR + štvrťročný dochádzkový bonus. Pravidelné ročné prehodnocovanie platu a zvýšenie mzdy podľa počtu odpracovaných rokov

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

- obsluha VZV
- vykládka a nakládka tovaru
- manipulácia s tovarom, fyzická príprava zásielok
- ostatné práce súvisiace s prevádzkou skladu
- práca v dvojzmennej prevádzke (pondelok-piatok).

Ponúkame Vám:
- zázemie stabilnej zahraničnej spoločnosti;
- príspevok na stravovanie zo strany zamestnávateľa v hodnote 3,65 EUR (bez doplatku zamestnanca)
- príspevok na dopravu do 65 EUR/mesiac
- možnosť získať finančnú odmenu za zlepšovacie návrhy, ktoré znamenajú prínos pre spoločnosť;
- bonus za odporúčanie kandidáta 200 EUR
- interné školenia
- pitný režim (káva, čaj) pre zamestnancov
- čisté skladové priestory (systém kontroly teploty)

Sme stabilná spoločnosť v Šamoríne. Rozširujeme výrobnú kapacitu a z tohto dôvodu postupne prijímame nových zamestnancov.
Práca je na 2 zmeny:
- ranná zmena: od 6:00 do 14:15
- poobedná zmena: od 13:45 do 22:00

V prípade záujmu o uvedenú pracovnú pozíciu je potrebné zaslať životopis na uvedenú emailovú adresu alebo poštou resp. osobne.
Ďakujeme všetkým záujemcom o prejavený záujem pracovať v našej spoločnosti. Všetky žiadosti podrobne vyhodnotíme.

Požiadavky na zamestnanca

základné vzdelanie
stredoškolské bez maturity
stredoškolské s maturitou

Vzdelanie v odbore

skladové hospodárstvo

Ostatné znalosti

Skladové hospodárstvo - Základy
Microsoft Excel - Základy

Počet rokov praxe

1

Osobnostné predpoklady a zručnosti:
- predchádzajúca prax v sklade veľkou výhodou
- preukaz vodiča VZV (preukaz VZV po skončení platnosti obnovíme)

BIOMETRIX je členom medzinárodnej skupiny QMD a pôsobí v oblasti zdravotníctva. Je popredným výrobcom a vývojárom jednorázových zdravotníckych pomôcok pre rôzne liečebné postupy, ako je angiografia, chirurgia a intenzívna starostlivosť. Neustálym zlepšovaním svojich produktových línií je spoločnosť schopná poskytovať spoľahlivé riešenia pre lekárov, zdravotné sestry a taktiež aj pre pacientov.
www.qmd.net

Počet zamestnancov

150-199 zamestnancov
ID: 3639080  Megjelentetés dátuma: 4.3.2022  Alapbér (bruttó): 810 EUR/mesiac