Skladník

Biometrix, s. r. o.

Miesto práce
Šamorín
Termín nástupu
ihneď/dohodou
635 EUR/mesiac635 € + 2- zložkový výkonnostný bonus a dochádzkový bonus

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

-obsluha VZV
-vykládka a nakládka tovaru
-manipulácia s tovarom, fyzická príprava zasielok
-ostatné práce súvisiace s prevádzkou skladu

Ponúkame vám
• zázemie stabilnej zahraničnej spoločnosti;
• pracovná zmluva na neurčitý čas;
• športové a zábavné podujatia pre zamestnancov;
• interné školenia a firemné benefity;
• dochádzkový, výkonnostný bonus;
• čisté skladové priestory a pracovné prostredie

Sme stabilná, rýchlorastúca spoločnosť v Šamoríne. Rozširujeme výrobné a skladové priestory a z tohto dôvodu postupne prijímame nových zamestnancov.
Práca je na 2 zmeny:
- ranná zmena: od 6:00 do 14:15
- poobedná zmena: od 14:15 do 22:00

V prípade záujmu o uvedenú pracovnú pozíciu je potrebné zaslať životopis na uvedenú emailovú adresu.
Ďakujeme všetkým záujemcom o prejavený záujem pracovať v našej spoločnosti. Všetky žiadosti podrobne vyhodnotíme a len vybraných kandidátov budeme kontaktovať. Všetky zaslané životopisy a motivačné listy si ponecháme v evidencii po dobu šesť mesiacov v zmysle § 6,7 Zákona č.122/2013 Z.z. o ochrane osobných údajov. Po tejto lehote v zmysle § 13,14 toho istého zákona budú Vaše osobné údaje zlikvidované.

Požiadavky na zamestnanca

základné vzdelanie
stredoškolské bez maturity
stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie

Vzdelanie v odbore

skladové hospodárstvo

Ostatné znalosti

Skladové hospodárstvo - Základy
Microsoft Excel - Základy

Vodičský preukaz

B

Počet rokov praxe

1

Osobnostné predpoklady a zručnosti:
- predchádzajúca prax v sklade veľkou výhodou
- preukaz vodiča VZV (neplatný preukaz VZV obnovíme)

BIOMETRIX je členom medzinárodnej skupiny QMD a pôsobí v oblasti zdravotníctva. Je popredným výrobcom a vývojárom jednorázových zdravotníckych pomôcok pre rôzne liečebné postupy, ako je angiografia, chirurgia a intenzívna starostlivosť. Neustálym zlepšovaním svojich produktových línií je spoločnosť schopná poskytovať spoľahlivé riešenia pre lekárov, zdravotné sestry a taktiež aj pre pacientov.
www.qmd.net

Počet zamestnancov

150-199 zamestnancov
ID: 3447107  Megjelentetés dátuma: 5.3.2019  A (bruttó) bér alapösszetevője és egyéb juttatások: 635 EUR/mesiac635 € + 2- zložkový výkonnostný bonus a dochádzkový bonus