QMS a procesný inžinier

Biometrix, s. r. o.

Miesto práce
Šamorín
Termín nástupu
jún/dohodou
od 1200 € brutto (v závislosti od schopností a skúseností kandidáta)

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

• Riadenie dokumentácie SMK (Systém manažmentu kvality)
• Interný audítor SMK
• Zabezpečenie kalibrácie a validácie strojných zariadení a meracích prípravkov
• Aktívna práca v oblasti riadenia nezhôd / nezhodného produktu, redukcie nákladov a analýzach koreňovej príčiny problémov
• Analýza procesov a zlepšovanie procesov
• Zber a vyhodnotenie dát
• Riešenie reklamácií interných a externých zákazníkov.
• Aktívna podpora manažéra kvality a manažéra kontroly kvality
• Spolupráca s autorizovaným bezpečnostným technikom, manažérom výroby a manažérom údržby
• Plnenie nariadení vedúceho zamestnanca v súlade s platnými právnymi a inými požiadavkami organizácie (kvalita, životné prostredie, bezpečnosť a ochrana zdravia pri práci)

- Stabilná práca v medzinárodnej spoločnosti
- Pracovný pomer na neurčitý čas
- Výučba anglického jazyka priamo na pracovisku
- Odmena za zlepšovacie návrhy, ktoré znamenajú prínos pre spoločnosť
- Odmena za odporučenie kandidáta
- Firemné akcie 2x do roka
- Gastrolístky v hodnote 3,60€

V prípade záujmu o uvedenú pracovnú pozíciu prosíme zaslať štruktúrovaný životopis na uvedenú emailovú adresu.
Ďakujeme všetkým záujemcom o prejavený záujem pracovať v našej spoločnosti. O výsledku výberového konania budú informovaní len uchádzači, ktorí sa zúčastnili výberového konania. Za pochopenie ďakujeme.

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa

Vzdelanie v odbore

technické, kvalita

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Pokročilý (C1)

Ostatné znalosti

Microsoft Excel - Pokročilý
Microsoft Word - Pokročilý
Microsoft PowerPoint - Pokročilý
Microsoft Outlook - Pokročilý
AutoCAD - Pokročilý

Vodičský preukaz

B

• Znalosti nástrojov kvality a noriem ISO13485/ ISO 9001
• Znalosti v oblasti štíhlej výroby (Lean production)
• Skúsenosti vo výrobnej spoločnosti a prax min. 2 roky

BIOMETRIX je členom medzinárodnej skupiny QMD a pôsobí v oblasti zdravotníctva. Je popredným výrobcom a vývojárom jednorázových zdravotníckych pomôcok pre rôzne liečebné postupy, ako je angiografia, chirurgia a intenzívna starostlivosť. Neustálym zlepšovaním svojich produktových línií je spoločnosť schopná poskytovať spoľahlivé riešenia pre lekárov, zdravotné sestry a taktiež aj pre pacientov.
www.qmd.net

Počet zamestnancov

150-199 zamestnancov
ID: 3386099  Megjelentetés dátuma: 11.5.2018  A (bruttó) bér alapösszetevője és egyéb juttatások: od 1200 € brutto (v závislosti od schopností a skúseností kandidáta)