Obchodný zástupca v IT

BIOMETRIC, spol. s r. o.

Bratislavský kraj, Banskobystrický kraj, Žilinský kraj (Práca vyžaduje cestovanie)
Druh pracovného pomeru
plný úväzok, živnosť
Termín nástupu
ihned
Mzdové podmienky (brutto)
1 200 EUR/mesiacFIX + percentá z dosiahnutého obratu.

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Keďže máme sídlo v hlavnom meste, tvoje pôsobisko by malo byť tiež v Bratislave resp. v blízkom okolí. SI BOREC V OBCHODE! Máme veľa dopytov a potrebujeme niekoho, kto sa ich chopí a uzavrie čo najviac objednávok. Rád komunikuješ cez telefón, no najviac miluješ osobné strtenutia. Budeš tráviť čas za kompom a takisto aj v teréne.

Ponúkame základný fix, na druhej strane bez limitu, záleži len od tvojej aktivity aké bude tvoje finálne ohodnotenie. Aby si presne vedel, čo bude očakávané od tvojej práce, uvedieme najprv všetko, za čo odmeňovaný NEBUDEŠ:
Nebudeš odmenený za počet telefonátov alebo množstvo spracovaných dopytov, nebudeš odmenený za počet hodín strávených nad tvojimi kontaktmi, nebudeš odmenený ani za počet najazdených km a množstva návštev u zákazníkov či počet stretnutí, jediné za čo budeš odmenený je uzavretý obchod.

Uchádzači bez potrebnej praxe budú vylúčený z výberového konania.

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
študent vysokej školy
vysokoškolské I. stupňa

Vzdelanie v odbore

obchod

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Mierne pokročilý (B1)

Vodičský preukaz

B

Počet rokov praxe

2

Vyžadujeme prax v obchode! Uchádzač by mal byť telom aj dušou obchodník, ideálne s technickým zameraním. Všetky začaté činnosti doťahuješ do úspešného konca.

Spoločnosť BIOMETRIC, sa zaoberá inštaláciou a predajom, popredajným supportom k dochádzkovým systémom, prístupovým systémov, kamerovým a zabezpečovacím systémom.

Počet zamestnancov

5-9 zamestnancov
ID: 2682877  Megjelentetés dátuma: 15.9.2021  Alapbér (bruttó): 1 200 EUR/mesiac