Vedecko-technický pracovník/Laborant

Biomedicínske centrum Slovenskej akadémie vied, v. v. i.

Miesto práce
Bratislava
Termín nástupu
september - október 2019
750 - 1 000 EUR/mesiac750 - 1 000,- € (v závislosti od dosiahnutého vzdelania a praxe)

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

• príprava roztokov a kultivačných médií pre aseptickú prácu s tkanivovými
kultúrami
• príprava roztokov pre molekulárnu biológiu
• starostlivosť o laboratórne sklo a jeho sterilizácia (teplovzdušná sterilizácia)
• sterilizácia biologických roztokov a plastu (obsluha autoklávu)
• pomocné práce pri príprave spotrebného materiálu pre biologické
experimenty (napr. špeciálna príprava sklíčiek pre SCGE)
• pomoc pri realizácii biologických experimentov (tkanivové kultúry,
experimenty na laboratórnych zvieratách)
• udržiavanie čistoty v laboratóriách a sterilných priestoroch
• priebežná kontrola zásob spotrebného materiálu (plast, média, chemikálie
atď.) a jeho objednanie (cenové ponuky atď.)

• flexibilná pracovná doba
• týždeň dovolenky navyše

Výberové konanie sa uskutoční na základe posúdenia žiadostí a po písomnej informácii vybraným kandidátom.

Požiadavky na zamestnanca

vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa

Vzdelanie v odbore

VŠ • ukončené vysokoškolské vzdelanie prvého, prípadne druhého stupňa, prírodovedného, lekárskeho zamerania

Jazykové znalosti

Slovenský jazyk - Pokročilý (C1) alebo Anglický jazyk - Mierne pokročilý (B1)

• základné vedomosti v oblasti bunkovej a
molekulárnej biológie
• základné zručnosti s PC
• samostatnosť, zodpovedný prístup k práci,
presnosť a efektivita práce, flexibilita, tímová
práca
• prax v oblasti laboratórnej práce je vítaná

Verejná výskumná inštitúcia zaoberajúca sa biomedicínskym výskumom, s piatimi základnými vedeckými organizačnými zložkami.

Počet zamestnancov

250-499 zamestnancov
ID: 3739317  Megjelentetés dátuma: 14.8.2019  A (bruttó) bér alapösszetevője és egyéb juttatások: 750 - 1 000 EUR/mesiac750 - 1 000,- € (v závislosti od dosiahnutého vzdelania a praxe)