Elektrikár

Binder Slovakia, s.r.o.

Miesto práce
Sereď
Termín nástupu
ihneď
Mzdové podmienky (brutto)
1 300 EUR/mesiacpo 5. mesiacoch 1500 EUR

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

-údržba výrobných strojov a zariadení v závode
-operatívne riešenie vzniknutých problémov na strojoch
-samostatné vykonávanie opráv strojov a zariadení
-výmena náhradných dielov po samostatnom zvážení
-vykonávanie montážnych prác podľa plánov, výkresov a návodov
-vykonávanie pravidelnej preventívnej údržby a kontroly zariadení
-vyplňovanie požadovanej internej/externej dokumentácie

-práca v stabilnej spoločnosti
-zaujímavé finančné ohodnotenie
-stravné lístky alebo finančný príspevok

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské bez maturity
stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie

Vzdelanie v odbore

elektrotechnické

Vodičský preukaz

B

Prax na pozícii/v oblasti

3

-osvedčenie o odbornej spôsobilosti § 22 - 23 vyhl. MPSVaR SR č. 508/2009 Z.z.. - podmienka,
§ 23 výhoda
-schopnosť čítať výkresovú dokumentáciu, plány zapojení a podľa nich vykonávať opravy
-samostatne pracovať a dodržiavať bezpečnostné predpisy
-základné ovládanie práce s počítačom
-logické a analytické myslenie
-schopnosť pracovať v tíme
-programovanie PLC výhoda

Spoločnosť so zahraničným kapitálom zaoberajúca sa výrobou lisovaných dielov a komponentov pre automobilový priemysel.
(link: http://www.bindertechnologie.de/en/)

Počet zamestnancov

200-249 zamestnancov
ID: 2926668  Megjelentetés dátuma: 29.3.2022  Alapbér (bruttó): 1 300 EUR/mesiac