Tlačiar

BIND print, s.r.o.

Miesto práce
Vector Parks Rača, Na Pántoch, Bratislava
Druh pracovného pomeru
plný úväzok, živnosť
Termín nástupu
ASAP
1 400 EUR/mesiack mzde sa pripočítavajú príplatky podľa zákona (nočné sviatky, víkendy, práca nadčas)

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

zodpovednosť za tlačiarenské práce na tlačových strojoch a zariadeniach k nim prislúchajúcim, údržba všetkých strojných zaraiadení, zodpovedá za kvalitnú tlač, v prípade zistenia nekvality zabezpečuje výrobu novej tlačovej formy, je povinný upozorniť na prípadne nedostatky - chyby týkajúce sa bezpečnosti a starostlivosti o stroj a kvalitu produkcie polotovarov a hotových tlačovín.

práca v zabehnutej spoločnosti
stravné lístky, dobrý pracovný kolektív

Ponúkame Vám prácu v stabilnej, renomovanej spoločnosti so silným menom na trhu práce, prácu so zaujímavými jedinečnými technológiami.

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou

Vzdelanie v odbore

polygrafia/tlačiar

Vodičský preukaz

B

Pozícia je vhodná pre absolventa

Áno

spoľahlivosť a samostatnosť,
ochota a schopnosť učiť sa nové veci.
manuálna zručnosť,
odolnosť voči stresu, vysoké pracovné nasadenie, bezúhonnosť,

Sme ofsetová tlačiareň pôsobiaca na Slovenskom trhu od roku 2011.
Zameriavame sa na kvalitné služby pre našich klientov a tlač.
Našimi klientami sú renomované spoločnosti a seriózni partneri.

Počet zamestnancov

5-9 zamestnancov
ID: 3869611  Megjelentetés dátuma: 12.2.2020  Alapbér (bruttó): 1 400 EUR/mesiac