Kuchár v Made with Laf

BILANX PARTNERS s. r. o.

Miesto práce
Dunajská 34, Bratislava
Druh pracovného pomeru
plný úväzok, na dohodu (brigády)
Termín nástupu
ihned
Mzdové podmienky (brutto)
podľa úrovne uchádzača.

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Laf hľadá vegánskeho kuchára s originálnymi nápadmi, so schopnosťou vytvárať nápadité kombinácie chutí. Pracovná doba je od pondelka do piatku 8 hodín denne na smeny podľa dohody+ každá tretia sobota v mesiaci ohodnotená špeciálnou mzdou.

Chystáme niečo nové a bude to veľké. Ak chceš byť pri tom, byť toho súčasťou a my vieme že chceš, napíš mail na [email protected], dohodneme stretnutie a preberieme čo treba.

- práca v príjemnom prostredí a v mladom nekonfliktnom kolektíve
- zaujímavé finančné ohodnotenie
- odmeny za splnené ciele
- flexibilný pracovný čas
- rôzne kurzy ( baristický, odborná spôsobilosť, kurzy zamerané na ...)
- sociálne benefity, príspevky na kultúrne akcie, teambuildingy...

Informácie o výberovom konaní

nástup ihneď.
životopis na adresu [email protected].
nutný osobný pohovor pre bližšie info o pracovnej pozícií.

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské bez maturity
stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
študent vysokej školy
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa

Vzdelanie v odbore

kuchár

Jazykové znalosti

Slovenský jazyk - Úplný začiatočník (A1) alebo Anglický jazyk - Úplný začiatočník (A1)

Ostatné znalosti

Pokladňa - Základy

Pozícia je vhodná pre absolventa

Áno

Trošku punkáč, trošku systematik, trošku pracant, trošku kreatívec, samostatne sa rozhodujúci kolektívny jedinec s otvorenou mysľou, trošku flegmatik, životný zanietenec, gastroumelec. Vegán alebo na ceste... Si aspoň jedno z toho? Chceme ťa!

Obľúbené vegánske bistro v starom meste s priateľským kolektívom zanietencov pre varenie pripravujúce jedlá z rastlinných surovín, denné menu, polievky, burgre, wrapy, hranolky, šaláty, snacky, koláče.

Počet zamestnancov

5-9 zamestnancov
ID: 2253399  Megjelentetés dátuma: 5.12.2017  A (bruttó) bér alapösszetevője és egyéb juttatások: podľa úrovne uchádzača.