Mechanik bicyklov

Bikeclinic s. r. o.

Miesto práce
Limbašská cesta 1, Pezinok-Grinava
Druh pracovného pomeru
plný úväzok, živnosť
Termín nástupu
Ihneď
623 - 3 000 EUR/mesiacPercentuálne odmeny z hodnôt vykonaných úkonov

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Servis bicyklov a ich častí

Flexibilný pracovný čas, 4-dňový pracovný týždeň, percentuálne odmeny z hodnôt vykonaných úkonov.

Jedna z úloh na pohovore bude dokonale nastaviť V-brake, čiže celá plocha gumičiek sa musí naraz dotýkať celej plochy ráfika. Drvivá väčšina z ľudí, ktorí si o sebe myslia že sú detailisti to nastaviť nedokážu, pretože im chýba základná sebakritika a od detailistov majú na míle ďaleko. Prosíme uchádzačov, aby si takéto nastavenie vopred doma vyskúšali na nejakom staršom/lacnejšom bicykli v rodine, u kamaráta... Ak ťa táto ponuka zaujala, dokázal si si doma dokonale nastaviť V-brake a máš všetky nevyhnutné vlastnosti (skúsenosti nie sú nutné), napíš nám na [email protected] niečo o sebe a prečo by sme mali vybrať práve teba. Prosíme ľudí, ktorí si doma nedokázali spraviť dokonalé nastavenie V-brake, prípadne ho ani neskúšali, aby nás nekontaktovali. Tiež prosíme uchádzačov, aby nás ohľadne pracovnej ponuky kontaktovali iba prostredníctvom e-mailu.

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské bez maturity
stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
študent vysokej školy
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa
vysokoškolské III. stupňa

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Začiatočník (A2)

Ostatné znalosti

Internet - Základy
Microsoft Excel - Základy
Sebakritika - Expert

Pozícia je vhodná pre absolventa

Áno

Človek, ktorého hľadáme, musí vedieť pochopiť ako konkrétna servisovaná vec funguje, musí byť samostatný, spoľahlivý, musí sa vedieť vynájsť pri riešení stále nových a nových problémov a musí byť veľký detailista, ktorý sa neuspokojí s výsledkom iným, ako najlepším možným.

V Bikeclinic s. r. o. sa zaoberáme profesionálnym servisom bicyklov a všetkých jeho častí.
ID: 4036737  Megjelentetés dátuma: 22.2.2021  Alapbér (bruttó): 623 EUR/mesiac