Sales manager

BIKE CONSULTING s.r.o.

Miesto práce
Slovensko (Práca vyžaduje cestovanie)
Druh pracovného pomeru
plný úväzok
Termín nástupu
ASAP
Mzdové podmienky (brutto)
1 700 - 2 200 EUR/mesiacod 1.700 EUR (a vyšší dle schopností, znalostí, atd... uchazeče) + roční bonus

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Máš rád obchod? Baví Tě cyklistika? Máš rád výzvy?

KROSS po úspěšném vstupu do ČR vstupuje na SLOVENSKO! Buď u toho a zapoj se do týmu mladých, zapálených bikerů, kteří dělají to, co mají rádi :
- vše co se točí kolem jízdních kol a cyklopříslušenství
- milujeme obchod, jednání, výzvy a úspěch
- sami rádi "bikujeme"
- rádi "kecáme" do produktové a obchodní strategie
- nespokojíme se s odpovědí: "to nejde"
- máme rádi "nezávislost", samostatnost, kreativitu
- nebudeme Tě zatěžovat nesmyslnými reporty, atd...
- baví nás obchod a tomu věnujeme náš čas a úsilí

TVÁ NÁPLŇ:
- vytvoření kvalitní a stabilní prodejní sítě s naší podporou (nejsi na to sám)
- komunikace, osobní jednání a navázání vynikajících obchodních vztahů s prodejnami cyklistiky
- starost o tvůj region, prodejní strategie, řešení požadavků a prezentace novinek
- podílení se na obchodní a produktové strategii značky KROSS

KOHO RÁDI PŘIJMEME DO TÝMU:
- opravdového člena týmu, který s námi chce spolupracovat
- komunikace, jednání, slušnost a vystupování jsou tvou silnou stránkou
- jsi přímý, spolehlivý, loajální, protože tomu věříš
- nepřijímáš "nepravdy" a snažíš se naopak vysvětlit přínos a pozitiva
- máš rád cyklistiku, sport a aktivní přístup
- hledáme Vás dva, jak Vás rozdělíme? :
Jsi ze západního Slovenska? Tak budeš mít na starost západní Slovensko
Jsi ze středo-východního Slovenska? Tak budeš mít na starost středo-západní Slovensko

Zamestnanecké výhody, benefity

Co Ti nabízíme? Účastnit se toho, co Tě baví, máš z toho radost a těší Tě výborné ohodnocení.

a dále?
- umíme říct prosím a děkuji
- víme co ta práce obnáší, kolik zabere času a máme selský rozum
- našich členů týmu si vážíme a tak je i hodnotíme

Informácie o výberovom konaní

Je to tvá práce snů? Plně se shoduješ s našim týmem? Jsi opravdu ten, kterého hledáme? Chceš nám ukázat, že jsi ten nejlepší? Tak sedni k e-mailu a pošli nám podrobné CV a informaci, proč chceme právě Tebe ;-)

Požiadavky na zamestnanca

Pozícii vyhovujú uchádzači so vzdelaním

stredoškolské s maturitou

Vodičský preukaz

B

Osobnostné predpoklady a zručnosti

Vynikající obchodní dovednosti a znalosti podmínkou, techniké chápání výhodou. A pokud k tomu aktivně jezdíš bike, tak je to ideál ;-)

Inzerujúca spoločnosť

Stručná charakteristika spoločnosti

KDO JSME? K R O S S
- jeden z největších evropských výrobců jízdních kol
- výrobní kapacita až 800.000 kol
- aktuálně dodáváme do celého světa cca 400.000 kol
- máme vlastní lakovnu a výrobní linku na karbonové rámy
- R&D a testovací oddělení čítá než 30 nadšenců bikingu
- světový profesionální UCI MTB XC - KROSS RACING TEAM
- www.kross.eu
ID: 3642309  Megjelentetés dátuma: 11.4.2019  A (bruttó) bér alapösszetevője és egyéb juttatások: 1 700 - 2 200 EUR/mesiacod 1.700 EUR (a vyšší dle schopností, znalostí, atd... uchazeče) + roční bonus