Kreatívny grafický dizajnér

BigON - Počítače priamo od výrobcov

Miesto práce
Horná 18, Banská Bystrica
Termín nástupu
ihneď
Mzdové podmienky (brutto)
1 400 EUR/mesiac

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Hľadáme člena do tímu so skúsenosťami s grafikou, webovým dizajnom a fotením či tvorbou krátkych videí, ktorý chápe široký kontext online predaja a marketingu. Sleduješ najnovšie trendy v oblasti IT a počítačov? Si schopný samostatne tvoriť kreatívne kampane, ktoré pritiahnu pozornosť? Ak áno, pošli nám svoj životopis a portfólio! :)

Náplň práce:
- tvorba obsahu pre sociálne siete, vymýšľanie súťaží a ankiet k zvyšovaniu interakcií a k budovaniu povedomia o značke
- vytváranie newsletterov a ich strategické rozosielanie
- tvorba zaujímavých textov, nadpisov a článkov
- správa bannerov a vizuálneho obsahu webovej stránky
- UI/UX dizajnové úpravy webu

Požiadavky pre uchádzačov:
- skúsenosti z oblasti grafického dizajnu, práca s balíkom Adobe na profesionálnej úrovni
- skúsenosti s fotením a tvorbou krátkych promo videí
- znalosť z oblasti IT a počítačov
- pokročilé zručnosti v práci na sociálnych sieťach