Vedúci predajne / Zástupca vedúceho predajne

Big Star Limited Sp. z o.o.

Miesto práce
Fórum, Námestie svätého Egídia, Poprad
Termín nástupu
12 / 2019
900 - 1 200 EUR/mesiacVedúci: nástupný plat 900,- Eur (základ / brutto) / zástupca 750,- + motivačný bonus z predaja, po skúšobnej dobe možnosť zvýšenia

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Big Star Limited je významným polským vzrobcom odevov . Materská spoločnosť Big Star Limited Poland spravuje už vyše 260 predajni v Poľsko , a pokračuje v uspešnej expanzii na Slovensku .
Hľadáme vhodného uchádzača na pozícíu
Náplň práce:
• samostatné vedenie zverenej predajne a celého kolektívu
• aktívny predaj, zákaznícky servis, práca s tovarom

- práca v dynamicky rozvíjajúcej sa spoločnosti
- zamestnanecké benefity
- práca v príjemnom kolektíve
- práca pre významnú medzinárodnú spoločnosť s možnosťou profesného rastu
- mesačné ohodnotenie formou motivačného bonusového systému a motivačných súťaží
- stravné lístky, zamestnanecké zľavy
- príspevok na kartu Multisport
- pracovná uniforma, prepracovaný systém školení

Informácie o výberovom konaní

www.bigstarjeans.com/sk

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
študent vysokej školy
vysokoškolské I. stupňa

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Mierne pokročilý (B1) alebo Poľský jazyk - Mierne pokročilý (B1)

Ostatné znalosti

Microsoft Windows - Pokročilý

Vodičský preukaz

B

- skúsenosti s vedením tímu a predajom z maloobchodného prostredia
- Riadiť tím spolupracovníkov
- Zabezpečovať vysoký štandard služieb zákazníkom
- Riadiť obsadenie pokladní a činnosti na predajnej ploche
- Zabezpečovať dostupnosť a správne vystavenie tovaru
- Otvárať a uzatvárať prevádzku
- Zabezpečovať dodržiavanie denných rutín

- záujem pracovať v dynamickom prostredí maloobchodu v priamom kontakte so zákazníkom
- ochota pracovať na zmeny, cez víkendy, sviatky
- flexibilita, komunikatívnosť, samostatnosť
- trestná bezúhonnosť
- orientácia na zákazníka
- prax v maloobchode
- skúsenosti s riadením tím

Big Star Limited je významným výrobcom odevov . Materská spoločnosť Big Star Limited PL spravuje už vyše 270 predajni v Poľsku , a pokračuje v úspešnej expanzii v zahraničí.

Počet zamestnancov

1000 a viac zamestnancov
ID: 3118426  Megjelentetés dátuma: 8.11.2019  A (bruttó) bér alapösszetevője és egyéb juttatások: 900 - 1 200 EUR/mesiacVedúci: nástupný plat 900,- Eur (základ / brutto) / zástupca 750,- + motivačný bonus z predaja, po skúšobnej dobe možnosť zvýšenia