Elektrotechnik - obsluha dieselagregátov / elektrocentrál

Big ONE, s.r.o.

Miesto práce
Trnava
Druh pracovného pomeru
živnosť
Termín nástupu
ASAP
Mzdové podmienky (brutto)
2 500 EUR/mesiac

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

- Dovoz a odvoz dieselagregátu / elektrocentrály k zákazníkovi - plánované odstávky el.energie
- Pripojenie a obsluha dieselagregátov
- Elektrifikácia podujatí ( dočasné káblové rozvody ) - festivaly, koncerty, šporové a kultúrne podujatia...
- Doplňovanie PHM...

- Firemné auto a telefón
- Zaujímavá a nenáročná práca
- Nadpriemerné finančné ohodnotenie
- Flexibilná pracovná doba

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské bez maturity
stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie

Vzdelanie v odbore

Elektrotechnika, energetika

Vodičský preukaz

B, E

Vodičský preukaz skupiny E ( brzdený vozík ) nie je podmienka pri nástupe, ale je podmienkou pri výkone práce. ( vieme aj preplatiť za dohodnutých podmienok )

Naša spoločnosť sa zaoberá náhradnou dodávkou elektrickej energie z dieselagregátov/elektrocentrál, rieši problémy pri nedodávke elektrickej energie nasadením týchto zariadení. Zakazníkom ponúka možnosť dodania dieselagregátov rôznych výkonov pri ich plánovaných odstávkach el.energie.Tiež zabezpečujeme komplexné riešnia dodávky el.energie na rôznych eventoch, koncertoch a športových podujatiach.
ID: 3598451  Megjelentetés dátuma: 2.5.2023  Alapbér (bruttó): 2 500 EUR/mesiac