Výrobný technik

Biebighäuser Slovakia s.r.o.

Miesto práce
Družstevná 5, Šurany
Termín nástupu
30.5.2019
- od 850,-€ mesačne v závislosti od skúsenosti, praxe, schopnosti a celkových znalosti uchádzača

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

vytváranie, aktualizácia a riadenie výrobnej dokumentácie
- aktívna spolupráca medzi oddeleniami výroby, kvality a projektového manažmentu
- dohľad vo výrobnom procese a pri montáži, skúšaní a uvedení zariadení do prevádzky
- implementácia nápravných opatrení v reakcii na chyby a odchýlky spôsobené procesom
- podpora operátorov poskytovaním potrebných zdrojov a informácii pri riešení
operatívných problémov.

- práca v spoločnosti s medzinárodnou spoluúčasťou pôsobiacej v oblasti automotive
- možnosť sebarealizácie a ďalšieho profesijného rastu
- možnosť jazykového vzdelávania v nemeckom jazyku v sídle spoločnosti
- bezplatné stravovanie

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
študent vysokej školy
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa
vysokoškolské III. stupňa

Vzdelanie v odbore

technické, strojárenské

Jazykové znalosti

Nemecký jazyk - Pokročilý (C1)

Ostatné znalosti

Microsoft Excel - Pokročilý
Microsoft Outlook - Pokročilý
Microsoft Word - Pokročilý

Vodičský preukaz

B

* znalosť, skúsenosti v oblasti strojárenstva, techniky, automotive
* prax 2 roky, resp. absolvent so znalosťou nemeckého jazyka
* znalosť čítania technických výkresov
* technické zručnosti, technické myslenie,
* zodpovednosť, spoľahlivosť, ochota ďalšieho vzdelávania sa
* dynamická osobnosť so zmyslom pre techniku, výrobné procesy, optimalizáciu a precíznosť
* ochota na sebe pracovať a zdokonaľovať sa v svojej oblasti (návšteva školení a seminárov)
* bydlisko Šurany a blízke okolie

Spoločnosť Biebighäuser Slovakia s.r.o. je výrobná spoločnosť pôsobiaca v oblasti automobilového a strojárskeho priemyselu, ktorá vyvíja a vyrába komponenty a rúrové zostavy do automobilových motorov s použitím najmodernejších metód, plánovacích nástrojov a výrobných procesov.
ID: 3641020  Megjelentetés dátuma: 10.4.2019  A (bruttó) bér alapösszetevője és egyéb juttatások: - od 850,-€ mesačne v závislosti od skúsenosti, praxe, schopnosti a celkových znalosti uchádzača