Skladník

BIBUS SK, s.r.o.

Miesto práce
Nitra
Termín nástupu
ihneď
od 550€ brutto (prípadná dohoda na základe doterajšej praxe) + prehodnotenie po skúšobnej dobe

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

- práca v team-e
- príjem a výdaj tovaru
- balenie tovaru
- príprava tovaru na ďalšie úkony
- servisné práce
- práca na VZV

- stabilný príjem
- istota dlhodobého zamestnania v úspešnej spoločnosti
- stabilné pracovné miesto
- výhodné mzdové podmienky, polročné a koncoročné bonusy
Viac informácií o našej spoločnosti získate na www.bibus.sk

Ak je pre Vás táto ponuka zaujímavá, zašlite prosím žiadosť s profesijným životopisom prostredníctvom e-mailu.

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské bez maturity
stredoškolské s maturitou

Vzdelanie v odbore

technický smer

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Mierne pokročilý (B1)

Ostatné znalosti

Microsoft Excel - Základy
Microsoft Word - Základy
Microsoft Outlook - Základy
Microsoft Windows - Základy
Microsoft Dynamics NAV - Základy

Vodičský preukaz

B

- vítané sú predošlé skúsenosti s prácou v sklade
- príjemné vystupovanie, komunikatívnosť
- pracovitosť
- samostatnosť
- spoľahlivosť
- zodpovednosť
- flexibilita

BIBUS SK poskytuje komplexné služby pre technológie v strojárenstve a priemysle. Zabezpečujeme kvalitne dodávky technológií a náhradných dielov v oblastiach pneumatika, mechatronika, hydraulika, filtračná technika a environmentálne technológie. Podporujeme Váš úspech výberom najkvalitnejších svetových výrobcov, vysokou úrovňou znalostí nášho personálu a využívaním najmodernejších technologických a logistických riešení. Viac ako 70 rokov skúseností a viac ako 250.000 tovarových položiek nám poskytuje vynikajúcu pozíciu pre podporu zákazníkov po celom svete.

Počet zamestnancov

25-49 zamestnancov
ID: 326395  Megjelentetés dátuma: 3.6.2019  A (bruttó) bér alapösszetevője és egyéb juttatások: od 550€ brutto (prípadná dohoda na základe doterajšej praxe) + prehodnotenie po skúšobnej dobe