Technická obsluha čističky priemyselných odpadových vôd

BIA Plastic and Plating Technology Slovakia s.r.o.

Miesto práce
Čab, Nitriansky kraj
Termín nástupu
dohodou
Mzdové podmienky (brutto)
dohodou

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Do nášho tímu hľadáme ďalšieho kolegu na pozíciu "Technická obsluha čističky priemyselných odpadových vôd", ktorého náplňou práce bude:
- obsluha technologických zariadení na čistenie odpadových vôd
- zodpovednosť za dodržiavanie predpísaných technologických postupov na dosiahnutie požadovaných parametrov recyklovaných odpadových vôd
- zodpovednosť za správne parametre a kvalitu vody vstupujúcej do výrobného procesu - galvanizácie plastových komponentov
- pravidelná údržba technologických zariadení počas prevádzky ako aj pri technologických odstávkach
- zodpovednosť za správne fungovanie čističky odpadových vôd
- identifikovanie problémov a vykonanie nápravných opatrení
- zaznamenávanie technických zásahov
- práca v trojzmennej prevádzke

- Práca pre úspešnú medzinárodnú spoločnosť pôsobiacu v automobilovom priemysle so špičkovou technológiou
- Príležitosť odborného rastu zamestnanca v rámci koncernu
- Odborné školenia, jazykové kurzy, sociálny program, firemné akcie, mimoriadne odmeny
- Zabezpečená firemná doprava

V prípade Vášho záujmu o uvedenú pozíciu zašlite svoj štruktúrovaný profesný životopis na e-mailovú adresu [email protected] alebo prostredníctvom možnosti "Poslať spoločnosti životopis" v dolnej časti tejto ponuky. Do predmetu uveďte názov pozície: Technická obsluha čističky priemyselných odpadových vôd.
Zároveň Vás žiadame o zaslanie súhlasu so spracovaním osobných údajov podľa § 20 zákona č. 428/2002 Z.z. o ochrane osobných údajov v znení neskorších predpisov.
Všetkým záujemcom o uvedenú pozíciu vopred ďakujeme. Kontaktovať budeme len uchádzačov, ktorí zodpovedajú daným kritériám.

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
vysokoškolské I. stupňa

Vzdelanie v odbore

chemické, technické, vodohospodárstvo sú výhodou

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Úplný začiatočník (A1) alebo Nemecký jazyk - Úplný začiatočník (A1)

Ostatné znalosti

Skladové hospodárstvo - Základy
Microsoft Excel - Pokročilý

Vodičský preukaz

B

- Ovládanie problematiky úpravy vody, čistenia odpadových vôd - veľkou výhodou
- Technické zručnosti
- Znalosť potrubných systémov, čerpadiel, meracích, regulačných zariadení
- Znalosti z oblasti chémie /analytickej chémie, elektrolytov a pod./ - veľkou výhodou
- Schopnosť analyzovať a riešiť technické úlohy
- Flexibilita, spoľahlivosť, zodpovednosť
- Ochota učiť sa nové veci
- Tímový hráč

Medzinárodná spoločnosť pôsobiaca v oblasti automobilového priemyslu. Spoločnosť BIA je jednou z vedúcich skupín v branži galvanizácie plastových komponentov pre európsky automobilový priemysel.

Počet zamestnancov

200-249 zamestnancov
ID: 2228620  Megjelentetés dátuma: 16.1.2018  A (bruttó) bér alapösszetevője és egyéb juttatások: dohodou