Obsluha vŕtačky / Obrábanie kovov

BHS-Sonthofen (Slovakia) s.r.o.

Miesto práce
Haniska pri Prešove, Haniska I
Termín nástupu
Jul alebo podľa dohody aj ihneď
Od 950 EUR/mesiacPodľa odbornosti a skúsenosti, Ostatne benfity na pohovore,

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Vŕtanie, rezanie závitov na radiálnej vŕtačke. Zámočnícke činnosti v oblastiach prípravy dielcov pre výrobu (Montáž jednoduchých komponentov).

- Atraktívne a isté zamestnanie
- Transparentné a výkonovo orientované odmeňovanie
- Vyvinuté a rozmanité produktové spektrum
- Zaujímavá perspektíva pre Váš profesionálny rozvoj v príjemnom pracovnom prostredí

Informácie o výberovom konaní

Životopisy prosím zasielať vo formáte PDF. Vďaka.
Z dôvodu rozširovania výrobnej prevádzky v Haniske pri Prešove v v oblasti produkcie dielcov a malých zostáv hľadáme k možnému najbližšiemu termínu profesie Obsluha radialnej vŕtačky
Priestor pre osobný rozvoj v úspešnej firme s vlastnými produktmi.
Príjemný kolektív
Radi uvítame zanietených strojárov.
Kusová a malosériová výroba.

Požiadavky na zamestnanca

základné vzdelanie
stredoškolské bez maturity
stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie

Vzdelanie v odbore

Obrábač kovov, Zámočník, Strojný Mechanik

Pozícia je vhodná pre absolventa

Áno

Hladáme chalapa ktorý rád robi "diery do sveta" tvrdých materialov nerez, hardox , aj bežná oceľ.
Znalosť čítania výkresovej dokumentácie.

BHS-Sonthofen (Slovakia) s.r.o. je výrobný závod nemeckého koncernu BHS-Sonthofen GmbH, podnikateľská skupina so zameraním sa na výrobu strojov a zariadení so sídlom v nemeckom Sonthofene, Bavorsko. Firma ponúka procesné riešenia na miešaciu, drviacu, recyklačnú a filtračnú techniku. BHS-Sonthofen má celosvetovú pôsobnosť s viac ako 450 zamestnancami.

Počet zamestnancov

50-99 zamestnancov
ID: 3965715  Megjelentetés dátuma: 22.5.2021  Alapbér (bruttó): 950 EUR/mesiac