Можливість для людей з України

Predajca v podnikovej predajne Nestville Distillery

BGV, s.r.o.

Miesto práce
Hniezdne
Druh pracovného pomeru
plný úväzok, skrátený úväzok, na dohodu (brigády), živnosť
Termín nástupu
1.10.2023
Od 900 EUR/mesiac+odmeny, bonusy v závislosti od predaja dohodou

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

- zodpovednosť za vedenie podnikovej predajne
- predaj a aktívna komunikácia so zákazníkmi
- manažment objednávok, vedenie skladu , predaj výrobkov a POS, vedenie financií v podnikovej predajni
- kontrola, objednávanie a dopĺňanie tovaru, tvorba inventúr
- zodpovednosť za vystavovanie objednávok, zaobstaranie ponúk
- zodpovednosť za organizáciu a prevádzkovanie skladu podnikovej predajne
- tvorba skladových kariet pre podnikovú predajňu

- práca v úspešne sa rozvíjajúcej spoločnosti
- možnosť profesijného a osobného rozvoja
- mladý dynamický kolektív

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou

Ostatné znalosti

Microsoft Word - Základy
Microsoft Excel - Základy
Microsoft Outlook - Základy

Vodičský preukaz

B

Spoločnosť Nestville Distillery nadväzuje na staré liehovarnícke tradície Severného Spiša, ktoré sú historicky dokumentované a merané až tromi stáročiami. Túto jedinečnosť sa spoločnosť rozhodla obnoviť vo svojej výrobe liehovín, ktoré budú z veľkej miery pripomínať tradíciu, históriu a zručnosť ľudí žijúcich v tomto regióne.

Okrem najmodernejšieho liehovaru a novej likérky, vytvorila spoločnosť Nestville Distillery v Hniezdnom aj expozíciu histórie a súčasnosti liehovarníctva a s ním spojených remesiel na Severnom Spiši. Návštevníci expozície môžu vidieť prierez histórie a súčasnosti liehovarníctva v zaujímavej a atraktívnej forme.

Zachovali sme pôvodné myšlienky a tak sme sa stali plynulými pokračovateľmi 260 ročnej tradície. Ide nielen o morálne právo pokračovať v tejto tradícii, ale vzhľadom k histórii aj povinnosť, ktorú sme dlžní našim predkom.

Počet zamestnancov

50-99 zamestnancov
ID: 3968587  Megjelentetés dátuma: 27.7.2023  Alapbér (bruttó): 900 EUR/mesiac