Technológ/Technologička

BEVEX - BANSKÝ VÝSKUM, spol. s r.o.

Miesto práce
Prievidza
Termín nástupu
1.4.2019
Mzdové podmienky (brutto)
1100

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

•Technická podpora výrobného úseku
•Tvorba technologických postupov v súlade s požiadavkami konštrukcie, ich úprava a racionalizácia
•Kalkulácia predpokladaného času výroby a jej verifikácia
•Kalkulácie použitých materiálov a ich nákladov
•Úzka spolupráca s oddelením výroby, komunikácia s výrobnými zamestnancami, verifikácia postupov priamo vo výrobe, koordinácia s oddelením konštrukcie pri vzniknutých nezrovnalostiach
•Práca v elektronickom systéme sledovania výroby

Mesačné odmeny podľa pracovného výkonu a plnenia požiadaviek
Možnosť sebarealizácie a profesijného rastu
Možnosť kariérneho postupu
Možnosť zahraničných služobných ciest

Do oddelenia výroby hľadáme nového kolegu/kolegyňu na pozíciu technológ/technologička.
Nevyhnutnou požiadavkou je vzdelanie v odbore strojárstvo.
Prax aspoň 2 roky, na podobnej pozícii
Znalosť ruského/poľského/anglického jazyka výhodou, ale nie podmienkou
Vopred ďakujeme za Váš prejavený záujem, po zaslaní životopisu budeme relevantných kandidátov telefonicky kontaktovať s pozvaním na pracovný pohovor.
Mzdové podmienky v závislosti od pracovných skúseností, schopností budeme bližšie špecifikovať pri osobnom stretnutí.

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa

Vzdelanie v odbore

Strojárstvo, technológia

Ostatné znalosti

Microsoft Word - Pokročilý
Microsoft Excel - Pokročilý

Počet rokov praxe

2

Od uchádzača očakávame:
•profesijnú odbornosť, znalosti v oblasti tvorby technologických postupov, používaných materiálov v strojárskej výrobe - sú nevyhnutné
•schopnosť učiť sa
•zmysel pre spoluprácu
•výborné komunikačné schopnosti a obratnosť v odbornej argumentácií, rozhodnosť
•zodpovedný prístup k práci, precíznosť
•flexibilita pri riešení vzniknutých problémov počas procesu výroby

Sme spoločnosťou s dlhoročnou tradíciou a skúsenosťami v oblasti banskej závesnej dopravy. Zameriavame sa na výrobu, vývoj, záručný a pozáručný servis banských strojov a zariadení, ako aj na výrobu náhradných dielov. Naše ponúkané produkty disponujú vysokou kvalitou a spoľahlivosťou. Špecializujeme sa predovšetkým na export, za čo sme získali niekoľko významných ocenení.

Počet zamestnancov

50-99 zamestnancov
ID: 3609568  Megjelentetés dátuma: 27.2.2019  A (bruttó) bér alapösszetevője és egyéb juttatások: 1100