Controller

BETAMONT s.r.o.

Miesto práce
Lieskovská cesta, Zvolen
Termín nástupu
ASAP
od 1200 + 23% variabilná zložka vyplácaná každý mesiac, finálna výška mzdy môže byť aj vyššia, v závislosti od skúseností uchádzača

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

- tvorba a vyhodnocovanie finančných plánov a príprava finančných predpovedí
- analýza a vyhodnocovanie finančných ukazovateľov, interpretácia výsledkov, vyhodnocovanie odchýlok voči plánu / porovnávaným obdobia a analýza príčin ich vzniku
- vypracovanie periodických finančných reportov a prehľadov pre vrcholový manažment
- príprava ad-hoc finančných analýz a kalkulácií podľa potrieb spoločnosti
- sledovanie toku hotovosti a kontroly procesu fakturácie
- pomoc a podpora pri vedení účtovníctva, asistencia pri mesačných a ročných závierkach
- tvorba interných metodík a smerníc finančných kontrol, pokynov pre účtovníctvo
- spolupráca pri auditoch
- metodická spolupráca s ostatnými oddeleniami
- zabezpečenie a optimalizácia procesu interných kontrol, návrhy opatrení na zlepšovanie

- príspevok na stravovanie
- vlastné rekreačné zariadenie
- pružný pracovný čas
- príspevky na rekreáciu, športové a kultúrne podujatia
- príspevok zamestnávateľa na DDS

Hľadáme kolegu / kolegyňu s analytickým myslením, tímového hráča, iniciatívneho, precízneho a zodpovedného, ktorý je ochotný učiť sa novým veciam.
Požadujeme vysokoškolské vzdelanie ekonomického zamerania, prioritne v odbore finančný controlling, ekonómia, audítorstvo.
Prax v oblasti controllingu minimálne 1-2 roky, skúsenosti so SAP B1 výhodou.
Výborná znalosť MS Excel podmienkou (kontingenčné tabuľky, grafy, vzorce...), makrá výhodou.
Znalosť podvojného účtovníctva.

Požiadavky na zamestnanca

vysokoškolské II. stupňa
vysokoškolské III. stupňa

Vzdelanie v odbore

ekonomické

Vodičský preukaz

B

- analytické a logické myslenie
- dôslednosť, presnosť, orientácia na detail
- samostatnosť, schopnosť dodržiavať stanovené termíny, zmysel pre zodpovednosť

Spoločnosť BETAMONT s.r.o., pôsobiaca na trhu 30 rokov, vyvíja a integruje vlastné inteligentné dopravné technológie v cestnej aj železničnej doprave.

Je zameraná na vývoj, projekciu, montáž, servis a údržbu:
- inteligentných dopravných systémov pre cesty a železnice
- zabezpečovacích a oznamovacích zariadení pre železnice
- diagnostických systémov pre zabezpečenie ochrany železničnej dopravnej cesty a jej
konštrukcií
- systémov na určenie evidenčného čísla vozidla, meranie celkovej hmotnosti, rozmerov a
rýchlosti vozidiel v cestnej sieti a mestách
- informačných systémov diaľnic a tunelov
- technológií pre riadenie dopravy na cestách, diaľniciach, v tuneloch

Počet zamestnancov

100-149 zamestnancov
ID: 3690543  Megjelentetés dátuma: 8.11.2019  A (bruttó) bér alapösszetevője és egyéb juttatások: od 1200 + 23% variabilná zložka vyplácaná každý mesiac, finálna výška mzdy môže byť aj vyššia, v závislosti od skúseností uchádzača