Strojník

BESTRENT s. r. o.

Miesto práce
Trenčín Region
Termín nástupu
ihneď
4,5 EUR/hod.k základnej zložke mzdy je poskytované osobné ohodnotenie a iné nepravidelné odmeny už od nástupu do zamestnania

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

- obsluha mechanizmov a nákladných vozidiel,
- servis a oprava mechanizmov,
- denná a zmenová údržba mechanizmov,
- preberanie a odovzdávanie mechanizmov,
- rozvoz a dovoz mechanizmov a tovaru,
- zabezpečovanie skladových zásob,
- realizácia zákaziek podľa potreby zákazníka,
- zodpovednosť za technický stav jemu zverených strojov a vozidiel,
- zodpovednosť za správne používanie výrobných prostriedkov, nástrojov a pomôcok
- zodpovednosť za správne vyplnenie potrebnej dokumentácie,
- inventarizácia priradeného majetku , strojov, vozidiel a vybavenia,

- stabilné a dlhodobé zamestnanie,
- zľavy na služby a produkty z portfólia skupiny BESTRENT GROUP,
- firemné akcie

Pobočka v Trenčíne rozširuje svoj pracovný tím a preto hľadá spoľahlivého a zodpovedného kolegu.
Naša spoločnosť si vyhradzuje právo kontaktovať len vybraných uchádzačov, ktorí budú vyhovovať podmienkam výberového konania.

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské bez maturity
stredoškolské s maturitou

Vzdelanie v odbore

strojárske, stavebné

Vodičský preukaz

B, E

Počet rokov praxe

2

- zodpovednosť, spoľahlivosť, flexibilita,
- technická gramotnosť,
- manuálna zručnosť,
- vodičský preukaz skupiny B, E je podmienkou

Sme spoločnosť so sídlom v Bratislave, ktorá poskytuje prenájom a predaj stavebnej mechanizácie a príslušenstva za výhodné ceny. Naše pobočky môžete nájsť už skoro v každom kraji na Slovensku. Našimi zákazníkmi sú nielen právnické osoby ale aj fyzické osoby. Výhodou zapožičania si mechanizácie u nás ušetríte náklady na obstarávanie strojov, opravy a údržbu, skladovanie ale aj iné. Spĺňame najvyššie kritéria bezpečnosti a kvality a ponúkame vždy najnovšie technológie a strojový park. V našom strojovom parku nájdete všetko od drobného náradia až po veľké stavebné stroje.

Počet zamestnancov

50-99 zamestnancov
ID: 4013117  Megjelentetés dátuma: 18.12.2020  Alapbér (bruttó): 4,5 EUR/hod.