Strojník (Senec)

BESTRENT s. r. o.

Miesto práce
Senec
Termín nástupu
ihneď
Mzdové podmienky (brutto)
cca 1000,- €/mesiac

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Obsluha a údržba stavebných mechanizmov:
- minirýpadle
- šmykom riadený nakladač

- zamestnanie na dobu neurčitú
- stabilné a dlhodobé zamestnanie
- výplata vždy načas
- stravné lístky

Informácie o výberovom konaní

Hľadáme spoľahlivého pracovníka do malého kolektívu.
Naša spoločnosť si vyhradzuje právo kontaktovať len vybraných uchádzačov, ktorí budú vyhovovať podmienkam výberového konania.

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské bez maturity

Vzdelanie v odbore

stavebný priemysel

Vodičský preukaz

B

Pozícia je vhodná pre absolventa

Áno

oprávnenie obsluhovať a riadiť stavebné mechanizmy

Sme spoločnosť so sídlom v Bratislave, ktorá poskytuje prenájom a predaj stavebnej mechanizácie a príslušenstva za výhodné ceny. Naše pobočky môžete nájsť už skoro v každom kraji na Slovensku. Našimi zákazníkmi sú nielen právnické osoby ale aj fyzické osoby. Výhodou zapožičania si mechanizácie u nás ušetríte náklady na obstarávanie strojov, opravy a údržbu, skladovanie ale aj iné. Spĺňame najvyššie kritéria bezpečnosti a kvality a ponúkame vždy najnovšie technológie a strojový park. V našom strojovom parku nájdete všetko od drobného náradia až po veľké stavebné stroje.

Počet zamestnancov

50-99 zamestnancov
ID: 3468047  Megjelentetés dátuma: 10.8.2018  A (bruttó) bér alapösszetevője és egyéb juttatások: cca 1000,- €/mesiac