PLC programátor

BESTO, s.r.o.

Miesto práce
Pri krásnej, Nad jazerom
Druh pracovného pomeru
plný úväzok, skrátený úväzok, na dohodu (brigády), živnosť
Termín nástupu
dohodou
1 500 EUR/mesiacVýška ohodnotenia v závisloti od skúseností, vedomostí a pracovného výkonu.

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Spoločnosť BESTO, s.r.o. pre nové projekty v rámci EÚ príjme do trvalého pracovného pomeru pracovníka na vývoj software pre PLC riadiace systémy.
Požiadavky na uchádzača:
- praktické skúsenosti s programovaním vo vývojových prostrediach pre RS: SIEMENS - podmienkou, skúsenosti s RS od firiem OMRON, Schneider Electric (Telemecanique) výhodou
- spolupráca s elektroprojektantom,
- spolupráca s konštrukciou mechanických častí zariadení,
- aktívny prístup k riešeniu úloh,
- samostatnosť,
- spolupráca pri tvorbe riešení pre nové projekty a ich optimalizácia z hľadiska spoľahlivosti a ceny,
- účasť pri aplikácii u koncového zákazníka,
- ovládanie anglického jazyka.

- Práca na zaujímavých projektoch v zahraničí a na Slovensku
- Pružná pracovná doba
- Motivačné ohodnotenie vzhľadom na hospodárske výsledky spoločnosti (13. plat)

Svoje životopisy v slovenskom jazyku nám zasielajte na e-mail [email protected]
Kontaktovaný budú iba uchádzači, ktorí spĺňajú naše podmienky.
Po ukončení výberového konania, budú pozvaní na pohovor.

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
vysokoškolské I. stupňa

Vzdelanie v odbore

Automatizácia

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Pokročilý (C1)

Ostatné znalosti

PLC Siemens - Expert
PLC Schneider - Unity Pro - Pokročilý
SIMATIC STEP 7 - Expert

Vodičský preukaz

B

Prax na pozícii/v oblasti

3

Počet rokov praxe

3

- VŠ, respektíve SŠ vzdelanie elektrotechnické (automatizácia výhodou)
- prax v odbore min. 2 roky
- schopnosť čítať elektrické schémy
- min. odborná spôsobilosť na prácu na elektrotechnických zariadeniach § 21 - resp. predpoklady na získanie osvedčenia

Strojárska firma zaoberajúca sa vývojom, výrobou a servisom dopravníkov, montážnych liniek, skladovacích technológii a jednoúčelových strojov.

Počet zamestnancov

20-24 zamestnancov
ID: 2852966  Megjelentetés dátuma: 20.6.2020  Alapbér (bruttó): 1 500 EUR/mesiac