Можливість для людей з України

Zámočník / Zvárač - Montážnik

BESTO, s.r.o.

Miesto práce
Pri krásnej 6, 040 12 Nad jazerom
Druh pracovného pomeru
na dohodu (brigády), živnosť
Termín nástupu
dohodou
10,5 EUR/hod.Živnostník na dlhodobú spoluprácu. Ponúkame mzdu od 10 € / hod v závisloti od výkonu, kvality práce a skúseností.

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Práca vo výrobe
Práca podľa pokynov vedúceho výroby
Práce podľa výkresovej dokumentácie - znalosť čítania výkresovej dokumentácie podmienkou
Spolupráca s konštrukciou, so skladom
Montážne práce v zahraničí (Francúzsko, Nemecko)

Stravovanie vo firme zabezpečené,
Práca na zaujímavých projektoch na Slovensku a v zahraničí,
Motivačné ohodnotenie vzhľadom na hospodárske výsledky spoločnosti (13. plat)

Svoje životopisy v slovenskom jazyku nám zasielajte na e-mail [email protected]
Kontaktovaný budú iba uchádzači, ktorí spĺňajú naše podmienky.
Po ukončení výberového konania, budú pozvaní na pohovor.

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské bez maturity
stredoškolské s maturitou

Vzdelanie v odbore

Strojárstvo

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Stredne pokročilý (B2) alebo Maďarský jazyk - Stredne pokročilý (B2) alebo Francúzsky jazyk - Stredne pokročilý (B2) alebo Poľský jazyk - Stredne pokročilý (B2)

Vodičský preukaz

B

Prax na pozícii/v oblasti

3

Počet rokov praxe

3

Hľadáme šikovného zámočníka / zvárača / montážnika.

Požadujeme:
Výbornú znalosť čítania technických výkresov, Platný zváračský preukaz v ochranných atmosférach

Výhodou:
Viazačský preukaz, Preukaz vodiča VZV, Žeriavnický preukaz - mostové žeriavy

Strojárska firma zaoberajúca sa vývojom, výrobou a servisom dopravníkov, montážnych liniek, skladovacích technológii a jednoúčelových strojov.

Počet zamestnancov

20-24 zamestnancov
ID: 1271469  Megjelentetés dátuma: 11.12.2023  Alapbér (bruttó): 10,5 EUR/hod.