Someliér/ka

Best Wines Slovakia s.r.o.

Tehelná 6, 90044 Tomášov, Bratislavský kraj, Banskobystrický kraj, Košický kraj
Druh pracovného pomeru
plný úväzok, živnosť
Termín nástupu
ihneď
Mzdové podmienky (brutto)
dohodou

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Poskytovanie odborného poradenstva zákazníkom pri výbere vhodného druhu vína a ostatných ušľachtilých nápojov.
Servírovanie vína a ostatných ušľachtilých nápojov.
Zostavovanie vínnych kariet a nápojových lístkov.
Objednávanie, archivovanie a predaj vína a ostatných produktov.
Organizovanie prezentácií vína v spojení s degustáciou.
Zaškoľovanie a vedenie personálu v danej oblasti.

Práca v atraktívnom prostredí, kariérny rast, vzdelávací program,
motivačné ohodnotenie

Informácie o výberovom konaní

vybraní uchádzači budú pozvaní na osobný pohovor

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Pokročilý (C1) alebo Nemecký jazyk - Pokročilý (C1)

Ostatné znalosti

Skladové hospodárstvo - Základy
Pokladňa - Pokročilý
Microsoft Outlook - Pokročilý
Microsoft Excel - Pokročilý

Vodičský preukaz

B

Pozícia je vhodná pre absolventa

Áno

chuť vzdelávať sa, zodpovednosť

Vinárstvo Miro Fondrk vyrába vína vysokej kvality v Malokarpatskej vinohradníckej oblasti výlučne zo Slovenského hrozna.

Počet zamestnancov

10-19 zamestnancov
ID: 2736178  Megjelentetés dátuma: 26.9.2016  A (bruttó) bér alapösszetevője és egyéb juttatások: dohodou