Можливість для людей з України

Pracovníčka hotelovej práčovne (Laundry attendant) pre Hotel Sheraton

Miesto práce
Bratislava
Termín nástupu
dohodou
760 - 800 EUR/mesiacDo základnej mzdy nie sú započítané príplatky za prácu cez víkendy, v noci a cez sviatky, výkonnostné odmeny a nenárokovateľný možný ročný bonus (do výšky 600€).

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Pre hotel Sheraton hľadáme posilu na pozíciu pracovníčky práčovne.

Náplňou práce pracovníčky práčovne je:

  • Pranie, žehlenie a chemické čistenie odevov hostí, podľa požiadaviek hosťa a
zabezpečiť ,aby sa odevy dostali v určenom termíne na izbu hosťa
  • Pranie, žehlenie a chemické čistenie uniforiem a odevov zamestnancov
  • Vydávanie čistých uniforiem zamestnancom, brigádnikom a študentom
  • Vydávanie čistého prádla F&B zo skladu čistého prádla
  • Každodenné čistenie filtra z chemického stroja
  • Sledovanie poškodených uniforiem a ich príprava na opravu
  • Udržiavanie pracovných strojov v čistote
  • Vykonávanie údržby chemického stroja každý týždeň
  • Upratovanie práčovňe na konci smeny a príprava pracovných strojov na druhý deň
  • Hĺbkové upratovanie všetkých priestorov práčovne
  • Iné príležitostné práce, podľa pokynov nadriadeného

  • Bonusový program až do 600, - Euro, vyplácaný 2x ročne pri splnení interných kritérií
  • Odmena za odporučenie uchádzača do zamestnania až do 300,-Euro podľa pozície
  • Zamestnanecká strava nad rámec zákona úplne zdarma v hotelovej kantíne
  • 50% zľava na konzumáciu v hoteli
  • Perspektívne zamestnanie v medzinárodnej hotelovej sieti
  • Zamestnanecká zvýhodnená cena ubytovania v hotelovej sieti po celom svete
  • Zamestnanec mesiaca a roka – finančná odmena
  • Teambuildingy a firemné večierky
  • Komfortná a kvalitná uniforma, jej čistenie zdarma

V prípade, že Vás naša ponuka oslovila, spĺňate všetky uvedené požiadavky, pošlite svoj životopis na e-mailovú adresu.

Ďakujeme všetkým kandidátom za prejavený záujem uchádzať sa o pracovné miesto v našej spoločnosti. V prípade, že spĺňate vyššie uvádzané požadavky, budeme Vás kontaktovať.

S ohľadom na zákon o ochrane osobných údajov uvádzajte prosím nasledujúci súhlas so spracovaním osobných údajov:
V zmysle zákona č. 18/2018 Z. z. o ochrane osobných údajov v znení neskorších predpisov dávam svoj súhlas spoločnosti so spracovaním a uchovaním mojich osobných údajov uvedených v životopise.Tieto údaje môžu byť spracované výlučne pre náborový proces za účelom zamestnania. Súhlas je daný na dobu určitú po dobu 2 rokov. Súhlas je možné kedykoľvek odvolať.

Požiadavky na zamestnanca

základné vzdelanie
stredoškolské bez maturity

Jazykové znalosti

Slovenský jazyk - Stredne pokročilý (B2)

  • chuť pracovať
  • precíznosť
  • spoľahlivosť

Bratislavské luxusné hotely Grand Hotel River Park, Sheraton, Crowne Plaza a DoubleTree by Hilton Košice ti ponúkajú kariéru v luxusnom prostredí s možnosťou profesionálneho rastu. Best Hotel Properties je jedna z najväčších spoločností investujúcich do hotelového priemyslu v regióne strednej a východnej Európy, ktorá má vo svojom portfóliu tie najlukratívnejšie prevádzky a hotelové značky.

Počet zamestnancov

250-499 zamestnancov

Kontakt

Kontaktná osoba: Anastasiya Datsyshyna
E-mail: poslať životopis
ID: 3805298  Megjelentetés dátuma: 30.5.2022  Alapbér (bruttó): 760 EUR/mesiac