Brigádnik na oddelenie údržby

Miesto práce
Dvořákovo nábrežie, Staré Mesto
Druh pracovného pomeru
skrátený úväzok, na dohodu (brigády)
Termín nástupu
dohodou
Mzdové podmienky (brutto)
450 EUR/mesiac

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Grand Hotel River Park hľadá do tímu šikovnú posilu na údržbu.

Na tejto pozícii budete zodpovedný vedúcemu manažérovi technického oddelenia, ktorý vám bude zadeľovať úlohy.
Pozícia je vhodná pre študentov/absolventov strednej elektrotechnickej školy.

  • POTREBNÁ platná skúška z vyhlášky 508, §22, resp.23 - elektro !!
  • Riešenie požiadaviek jednotlivých oddelení na technickú údržbu, údržbárske práce podľa daných priorít
  • Kompletné technické zabezpečenie a údržbu všetkých izieb hotela, verejných priestranstiev v hoteli
  • Monitoring systémov bezpečnosti a ochrany hotela, protipožiarnej ochrany

  • Zamestnanecká strava a pitný režim (káva, čaj, voda) zdarma v hotelovej kantíne
  • Vlastná uniforma a jej čistenie zdarma
  • Referral program
  • Teambuildingy a firemné večierky

Ak ste kandidát spĺňajúci uvedené podmienky, zašlite nám svoje CV na dole uvedený kontaktný email.

V prípade, že Vás nekontaktujeme, Vaše osobné údaje nebudú použité vo výbere na túto pozíciu a v databáze uchádzačov o zamestnanie.

Ďakujeme všetkým kandidátom za prejavený záujem uchádzať sa o pracovné miesto v našej spoločnosti. V prípade, že spĺňate vyššie uvádzané požadavky, budeme Vás kontaktovať.

S ohľadom na zákon o ochrane osobných údajov uvádzajte prosím nasledujúci súhlas so spracovaním osobných údajov:
V zmysle zákona č. č. 18/2018 Z. z. o ochrane osobných údajov v znení neskorších predpisov dávam svoj súhlas spoločnosti so spracovaním a uchovaním mojich osobných údajov uvedených v životopise.Tieto údaje môžu byť spracované výlučne pre náborový proces za účelom zamestnania. Súhlas je daný na dobu určitú po dobu 2 rokov. Súhlas je možné kedykoľvek odvolať.

Tento súhlas vložte do e-mailu, nie do prílohy. Prosím použite presnú formuláciu.

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
študent vysokej školy

Vzdelanie v odbore

technické, elektrotechnické

Vodičský preukaz

B

  • Platná skúška z vyhlášky 508, §21 - elektro !!
  • Anglický jazyk - výhodou
  • Schopnosť čítať technickú dokumentáciu budov a technických zariadení
  • Znalosť práce s PC
  • Zmysel pre poriadok a precíznosť

Bratislavské luxusné hotely Grand Hotel River Park, Sheraton, Crowne Plaza a DoubleTree by Hilton Košice ti ponúkajú kariéru v luxusnom prostredí s možnosťou profesionálneho rastu. Best Hotel Properties je jedna z najväčších spoločností investujúcich do hotelového priemyslu v regióne strednej a východnej Európy, ktorá má vo svojom portfóliu tie najlukratívnejšie prevádzky a hotelové značky.

Počet zamestnancov

250-499 zamestnancov

Kontakt

Kontaktná osoba: Anastasiya Datsyshyna
E-mail: poslať životopis
ID: 3661737  Megjelentetés dátuma: 25.2.2020  Alapbér (bruttó): 450 EUR/mesiac