Vodič kamiónovej prepravy - Terminál Haniska pri Košiciach

Bertschi Slovakia s.r.o.

Miesto práce
Košický kraj (Práca vyžaduje cestovanie)
Termín nástupu
podľa dohody
Mzdové podmienky (brutto)
Od 700 EUR/mesiacNetto all in 1400 - 1600,- EUR

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Riadenie / obsluha kamiónu (cisternový kontajner) Slovensko, Maďarsko, Poľsko

- zázemie stabilnej spoločnosti
- kvalitné zaškolenie
- výhodné platové podmienky
- možnosť dlhodobého zamestnania
- pridelené vozidlo

„Pokiaľ Vás ponúkaná pozícia zaujala, neváhajte nám zaslať Váš aktuálny životopis. Poskytnutím svojich osobných údajov nám taktiež dávate súhlas s ich spracovaním v súlade s požiadavkami Nariadenia Európskeho parlamentu a Rady EU 2016/679 a zákona č. 18/2018 Zbierky zákonov o ochrane osobných údajov.

Požiadavky na zamestnanca

základné vzdelanie
stredoškolské bez maturity
stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie

Vzdelanie v odbore

nákladná doprava / vodič kamiónu

Jazykové znalosti

Nemecký jazyk - Mierne pokročilý (B1) alebo Anglický jazyk - Mierne pokročilý (B1)

Vodičský preukaz

C, E

Počet rokov praxe

1

Vzdelanie stredoškolské, certifikát ADR výhodou, / pri nástupe do zamestnania podmienkou /.
skúsenosti a prax s obsluhou cisterien a silo kamiónov - 40 tonové jazdné súpravy.
Nevyhnutné: znalosť nemeckého alebo anglického jazyka!!!!!
samostatnosť, presnosť, zodpovednosť,
minimálne 1 - ročná prax, ochota absolvovať viac týždňové zaškolenie vo Švajčiarsku.

Firma s celosvetovou činnosťou v oblasti logistiky, s hlavným sídlom vo Švajčiarsku, odkiaľ riadime a organizujeme produktové toky chemického priemyslu našich zákazníkov.

Počet zamestnancov

10-19 zamestnancov
ID: 2289505  Megjelentetés dátuma: 9.8.2022  Alapbér (bruttó): 700 EUR/mesiac