Plánovač výroby

Berto sk, s. r. o.

Miesto práce
Morava, Vysoká pri Morave
Termín nástupu
ihneď
od 1 000 € brutto (finálna výška mzdy závisí od skúseností vybraného uchádzača)

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

  • vytváranie dlhodobých a krátkodobých plánov výroby s ohľadom na skladové zásoby, personálne obsadenie a technológie
  • kontrola plnenia vypracovaných plánov
  • spolupráca s vedúcimi jednotlivých oddelení

  • práca v stabilnej slovenskej spoločnosti s možnosťou kariérneho rastu
  • školenia zamerané na profesijný aj osobnostný rast aj nad rámec štandardného vzdelávania
  • odmeny podľa odvedenej práce
  • v prípade potreby zabezpečíme ubytovanie

V prípade Vášho záujmu o túto pozíciu nám prosím zašlite profesijný životopis. Do predmetu správy uvádzajte názov pozície, na ktorú reagujete.
Vaše žiadosti zasielajte prosím, priamo na náš e-mail: [email protected]. Vzhľadom k veľkému počtu žiadostí nie je možné odpovedať všetkým uchádzačom a kontaktovať budeme iba vybraných uchádzačov. Ostatné životopisy budú zaradené do našej databázy.
Zaslaním Vášho životopisu dávate súhlas so spracovaním, správou a archiváciou Vašich osobných údajov uvedených v životopise, v zmysle zákona č. Z.z. o ochrane osobných údajov v znení neskorších predpisov pre účely evidencie uchádzačov

Požiadavky na zamestnanca

vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa
vysokoškolské III. stupňa

Vzdelanie v odbore

potravinársto

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Mierne pokročilý (B1)

Ostatné znalosti

Microsoft Excel - Pokročilý

Vodičský preukaz

B

Pozícia je vhodná pre absolventa

Áno

Koho hľadáme:
  • Detailistu. Ak myslíš na všetko a málokedy ti niečo unikne
  • V tabuľkách si ako doma a rýchlo si spočítaš 2 a 2
  • Myslí ti to v súvislostiach a často aj za druhých
  • Vítame iniciatívu a chuť posúvať veci vpred
  • Preferujeme záujemcov s praxou, ak však spĺňaš vyššie uvedené kritériá a si absolvent, radi si ťa zaškolíme
  • U nás sa staneš profíkom vo svojom obore
Tešíme sa na Teba!

Sme rodinná spoločnosť zo Záhoria, ktorá už viac ako 30 rokov ctí poctivé mäsiarske remeslo. Sme nositeľom niekoľkých významných ocenení, ktoré reflektujú vytrvalú prácu, neustále zdokonaľovanie sa v odbore a húževnatosť všetkých našich zamestnancov. Zaoberáme sa spracovaním mäsa, výrobou a predajom mäsa a mäsových výrobkov. Sme hrdým držiteľom značiek kvality SK a SK GOLD, ktoré deklarujú výrobky vyrábané z domácich surovín, za dodržania deklarovaného technologického postupu, parametrov kvality a bezpečnosti potravín.
Našimi hodnotami sú:
* ODVAHA, INOVATÍVNOSŤ, TVORIVOSŤ - nebojíme sa skúšať nové veci
* POCTIVOSŤ - ku všetkému čo robíme, pristupujeme zodpovedne a s láskou
* TÍMOVOSŤ - Sme jeden tím - SME BERTO
Viac o nás na www.berto.sk

Počet zamestnancov

100-149 zamestnancov

Kontakt

Kontaktná osoba: Ing. Patrícia Kopčová
Tel.: +421914333235
E-mail: poslať životopis
ID: 3467914  Megjelentetés dátuma: 11.9.2018  A (bruttó) bér alapösszetevője és egyéb juttatások: od 1 000 € brutto (finálna výška mzdy závisí od skúseností vybraného uchádzača)