Elektrikář - práce v zemích EU

Bertel Montage s.r.o.

Místo práce
Česká republika

Informace o pracovním místě

Náplň práce, pravomoci a zodpovědnosti

Do ustáleného týmu elektrikářů hledáme další elektrikáře, kteří se těší na zajímavou práci v oboru a cestování po Evropě.

Požadavky:

- vyučení v oboru

- praxe výhodou, nikoliv podmínkou, vhodné i pro absolventy

- schopnost čtení ze schématu

- ochotu být většinu času v zahraničí (1 až 3 měsíce)

Znalost němčiny nebo angličtiny výhodou

Nabízíme:

- zaměstnanecký poměr na dobu neurčitou (po zkušební době)

- stabilní tým

- mzdu od 1.800€ netto

- kompletní servis pro naše zaměstnance (zajištěné ubytování, doprava, pojištění apod)

- jazykové a odborné vzdělávání

Děkujeme za Váš zájem a těšíme se na spolupráci.

Informace o náboru

Požadavky na zaměstnance

středoškolské bez maturity
ID: 3210910  Megjelentetés dátuma: 10.10.2017  Az állásajánlat egy külső forrásból származik vagy egy másik portálról vettük át.