Asistent/-ka riaditeľky správy majetku

BENZINOL SLOVAKIA s. r. o.

Miesto práce
Pusté Úľany
Termín nástupu
ihneď
základná zložka mzdy: 1 400 EUR/brutto mesačne v závislosti od predchádzajúcich skúseností a odbornej spôsobilosti kandidáta, presné mzdové podmienky budú predmetom osobného pohovoru

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

- vypracovanie detailného harmonogramu prác a kontrola jeho dodržiavania
- komunikácia so Stavebným úradom, stavebným dozorom, s projektantom
- zabezpečovanie správy a údržby budov
- zabezpečovanie údržby porúch, dohľad nad odstraňovaním nedostatkov
- aktívna komunikácia s nájomníkmi
- vyúčtovanie spotreby energií
- pravidelná vizuálna kontrola vonkajších a vnútorných priestorov objektov
- príprava podkladov pre obchodné stretnutia a rokovania
- zabezpečovanie cenových ponúk
- príprava a vyhotovenie nájomných zmlúv pre nájomníkov + preberacie protokoly
- vybavovanie mailovej, telefonickej a poštovej komunikácie s klientmi a ďalších záležitostí v mene spoločnosti na úradoch a inštitúciách verejnej správy
- spracovávanie, evidovanie a archivovanie spisovej agendy a hospodárskej korešpondencie
- spracovávanie výkazov a prehľadov
- zodpovednosť za plánovanie stretnutí pre riaditeľku správy majetku
- zodpovednosť za obstarávanie tovarov a služieb
- kontrola správnosti faktúr, príprava podkladov pre fakturáciu

- stravovacia karta,
- teambuildingy, vianočný večierok
- sociálne benefity
- možnosť ďalšieho rozvoja
- perspektíva dlhodobej spolupráce
- mimoriadna odmena v závislosti od dosahovaných výsledkov

Vopred ďakujeme za Váš záujem o našu pracovnú ponuku. Všetky životopisy starostlivo posúdime. Kontaktovať budeme len vybraných kandidátov, ktorí spĺňajú uvedené kritériá. Termín osobného pohovoru bude dojednaný telefonicky.

Požiadavky na zamestnanca

vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa

Vzdelanie v odbore

podmienkou je ukončené vzdelanie v stavebnom obore !!!

Jazykové znalosti

Slovenský jazyk - Pokročilý (C1) a Anglický jazyk - Stredne pokročilý (B2)

Ostatné znalosti

Fakturácia - Pokročilý
Microsoft Excel - Pokročilý
Microsoft PowerPoint - Pokročilý
Microsoft Outlook - Pokročilý

Vodičský preukaz

B

Počet rokov praxe

5

- samostatnosť, rozhodnosť, iniciatívnosť
- flexibilita, kreativita
- zodpovednosť a precíznosť
- verbálna zdatnosť
- bezúhonnosť
- tímový hráč
- efektívna organizácia času
- technické myslenie,
- dobrá orientácia v stavebnej dokumentácii
- zmysel pre detail a dodržiavanie kvalitatívnych štandardov

BENZINOL SLOVAKIA s. r. o. je stabilná a tradičná slovenská firma prevádzkujúca sieť čerpacích staníc BENZINOL na celom území Slovenska. Vyznávame tradičné slovenské hodnoty ako pracovitosť, férovosť a rodina a preto chceme našim zákazníkom prinášať kvalitné palivá a služby tak, aby sa u nás cítili ako doma.
Prehľad o spoločnosti získate na web stránke: www.benzinol.com

Počet zamestnancov

150-199 zamestnancov
ID: 3550109  Megjelentetés dátuma: 29.11.2018  A (bruttó) bér alapösszetevője és egyéb juttatások: základná zložka mzdy: 1 400 EUR/brutto mesačne v závislosti od predchádzajúcich skúseností a odbornej spôsobilosti kandidáta, presné mzdové podmienky budú predmetom osobného pohovoru