Senior manažér siete čerpacích staníc BENZINOL

BENZINOL SLOVAKIA s. r. o.

Miesto práce
Trnavský kraj (Práca vyžaduje cestovanie)
Termín nástupu
dohodou
základná zložka mzdy: 2 000,- EUR mesačne brutto + odmeny v závislosti od dosiahnutého výkonu a preukázateľných výsledkov

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

- Riadenie a rozvoj siete prevádzok čerpacích staníc BENZINOL a tím oblastných manažérov
- Navrhovanie obchodnej stratégie a predkladanie návrhov pre optimalizáciu prevádzkovania siete čerpacích staníc
- Definuje plány aktivít a predajných cieľov pre sieť čerpacích staníc a operatívne ich vyhodnocuje
- Rozvoj a riadenie výkonnosti podriadených, vedenie a koučing nových vedúcich zamestnancov čerpacích staníc BENZINOL a nových oblastných manažérov
- Riešenie neštandardných prevádzkových situácií
- Zodpovednosť za personálnu stabilitu a rozvoj zamestnancov v spolupráci s personálnym oddelením
- Plánovanie a realizácia opatrení potrebných k dosiahnutiu plánovaných obratov v rámci siete
- Plánovanie a kontrola výšky personálnych nákladov siete čerpacích staníc
- Zodpovednosť za znižovanie nákladov a inventúrnych strát
- Zabezpečovanie a kontrola implementácie nových pracovných postupov,
- Zodpovednosť za dodržiavanie interných predpisov a príslušnej legislatívy, ktorá sa týka prevádzok čerpacích staníc BENZINOL
- Reporting vedeniu spoločnosti
- Účasť na brífingoch a poradách

- firemné vozidlo, notebook, mobil
- zamestnanecká zľavová karta BENZINOL
- stravovacia karta
- teambuildingy
- sociálne benefity

Vopred ďakujeme za Váš záujem. Kontaktovať budeme len vybraných kandidátov, s ktorými bude dohodnutý osobný pohovor.

Požiadavky na zamestnanca

vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa

Vzdelanie v odbore

ekonomické alebo obchodné zameranie výhodou

Jazykové znalosti

Slovenský jazyk - Pokročilý (C1) a Anglický jazyk - Mierne pokročilý (B1)

Ostatné znalosti

Skladové hospodárstvo - Základy
Pokladňa - Základy
Hospodárska korešpondencia - Pokročilý
Fakturácia - Základy
Microsoft Excel - Pokročilý
Microsoft Outlook - Pokročilý
Microsoft PowerPoint - Pokročilý
Microsoft Word - Pokročilý

Vodičský preukaz

B

- schopnosť viesť a motivovať zamestnancov k lepším výkonom,
- samostatnosť, rozhodnosť, iniciatívnosť,
- flexibilita, kreativita,
- vodičský preukaz nevyhnutný,
- vysoký stupeň verbálnej zdatnosti,
- prezentačné schopnosti,
- organizačné a riadiace schopnosti,
- efektívna organizácia času,
- proaktívny prístup,
- asertivita , empatia,
- analytické myslenie a schopnosť riešenia zložitých situácií,
- tímový hráč,
- bezúhonnosť

BENZINOL SLOVAKIA s. r. o. je stabilná a tradičná slovenská firma prevádzkujúca sieť čerpacích staníc BENZINOL na celom území Slovenska. Vyznávame tradičné slovenské hodnoty ako pracovitosť, férovosť a rodina a preto chceme našim zákazníkom prinášať kvalitné palivá a služby tak, aby sa u nás cítili ako doma.
Prehľad o spoločnosti získate na web stránke: www.benzinol.com

Počet zamestnancov

150-199 zamestnancov
ID: 3466447  Megjelentetés dátuma: 8.8.2018  A (bruttó) bér alapösszetevője és egyéb juttatások: základná zložka mzdy: 2 000,- EUR mesačne brutto + odmeny v závislosti od dosiahnutého výkonu a preukázateľných výsledkov