Oblastný manažér čerpacích staníc pre regióny: Bratislavský, Trnavský, Nitriansky a Trenčiansky kraj

BENZINOL SLOVAKIA s. r. o.

Lúčny Dvor 540, Pusté Úľany, Bratislavský kraj, Trenčiansky kraj, Trnavský kraj, Nitriansky kraj
Termín nástupu
ASAP
Mzdové podmienky (brutto)
dohodou

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

- zodpovednosť a vedenie tímu zamestnancov čerpacích staníc v uvedených regiónoch
- motivácia, hodnotenie zamestnancov, rozvíjanie ich odborných schopností a zručností,
- kontroling prevádzok čerpacích staníc,
- dodržiavanie interných štandardov spoločnosti a pokynov vedenia spoločnosti,
- zodpovednosť za poskytovanú úroveň služieb, čistotu, efektívnosť a celkový,
bezproblémový chod prevádzok čerpacích staníc,
- odmeňovací systém,
- projekty ČS, ich implementácia a následná kontrola,
- franchising.

budú prezentované pri osobnom pohovore s vybraným uchádzačom

Informácie o výberovom konaní

- vybraný uchádzač bude mať zodpovednosť za sieť
čerpacích staníc,
- k dispozícii služobné vozidlo, mobilný telefón a
notebook
- v prípade Vášho záujmu prosím posielajte svoj životopis spolu s motivačným listom na uvedenú mailovú adresu. Spoločnosť si vyhradzuje právo kontaktovať iba vybraných uchádzačov.

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa

Vzdelanie v odbore

Obchod/ služby (nie je podmienokou)

Jazykové znalosti

Slovenský jazyk - Pokročilý (C1) a Anglický jazyk - Začiatočník (A2)

Ostatné znalosti

Skladové hospodárstvo - Základy
Pokladňa - Pokročilý
Hospodárska korešpondencia - Pokročilý
Fakturácia - Pokročilý
Strojopis - Základy
Microsoft Excel - Pokročilý
Microsoft Outlook - Pokročilý
Microsoft PowerPoint - Pokročilý
Microsoft Word - Pokročilý

Vodičský preukaz

B

- zodpovedný prístup k práci,
- schopnosť viesť kolektív zamestnancov,
- samostatnosť, rozhodnosť, iniciatívnosť, flexibilita,
kreatívnosť,
- schopnosť motivovať zamestnancov k lepším výkonom,
- vodičský preukaz nevyhnutný,
- verbálna zdatnosť
- asertivita
- empatia a tímovosť

BENZINOL SLOVAKIA s. r. o. je stabilná a tradičná slovenská firma prevádzkujúca sieť čerpacích staníc BENZINOL na celom území Slovenska. Vyznávame tradičné slovenské hodnoty ako pracovitosť, férovosť a rodina a preto chceme našim zákazníkom prinášať kvalitné palivá a služby tak, aby sa u nás cítili ako doma.
Prehľad o spoločnosti získate na web stránke: www.benzinol.com

Počet zamestnancov

150-199 zamestnancov
ID: 3239181  Megjelentetés dátuma: 10.11.2017  A (bruttó) bér alapösszetevője és egyéb juttatások: dohodou