Farmaceutický magistr/asistent / vedoucí lékárník

Benu Česká republika, s. r. o.

Místo práce
Bratislavský kraj
Druh pracovního poměru
plný úvazek, zkrácený úvazek, internship, stáž
Mzdové podmínky (brutto)
1000 EUR/měsíc

Informace o pracovním místě

Náplň práce, pravomoci a zodpovědnosti

POŽADUJEME:

  • Vzdělání odpovídající výše uvedeným pozicím
  • Příjemné vystupování
  • Spolehlivost a pracovitost
  • Zájem o pacienta a jeho zdraví
  • Schopnost poskytovat kvalitní odborné poradenství

NÁPLŇ PRÁCE:

  • Poskytování konzultační činnosti pro pacienty
  • Expedice OTC léku a poskytování informací o správném užívaní
  • Spolupráce při objednávání léku a spolupráce s farmaceutickými společnostmi

NABÍZÍME:

  • V naších TOP Lokalitách nadstandardní finanční podmínky
  • Pro zájemce ze Slovenska poskytujeme pomoc při přestěhování
  • Vzdělávání personálu vlastním týmem školitelů z řad magistrů a farmaceutických asistentů
  • Možnost zapojení do různých pracovních skupin
  • Podpora dalšího vzdělávání, seminářů, školení
  • Čtvrtletní výkonnostní odměny
  • Čisté, přehledné a moderní pracovní prostředí
  • Zázemí silné nadnárodní společnosti
  • 5 týdnů dovolené a stravenky samozřejmostí

Informace o náboru

Požadavky na zaměstnance

středoškolské s maturitou
ID: 3412788  Megjelentetés dátuma: 6.6.2018  Az állásajánlat egy külső forrásból származik vagy egy másik portálról vettük át. A (bruttó) bér alapösszetevője és egyéb juttatások: 1000 EUR/měsíc