Sales Manager

Van Leeuwen Production Slovakia s.r.o.

Miesto práce
Slovensko (Práca vyžaduje cestovanie)
Termín nástupu
asap
Mzdové podmienky (brutto)
2 000 - 2 500 EUR/mesiac2000

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Staňte sa členom nášho tímu a podieľajte sa s nami na výrobe špičkových súčiastok pre najznámejšie svetové značky automobilov a strojov. Náplňou vašej práce bude:

- starostlivosť o súčasných klinetov, aktívne vyhľadávanie a získavanie nových zákazníkov na trhu, vytváranie partnerskej siete
- prezentácia portfólia ponúkaných služieb, príprava cenových kalkulácií
- optimalizácia portfólia ponúkaných služiebv súlade s vývojom trhu a konkurencie
- vedenie obchodných stretnutí, vyjednávanie obchodných podmienok a udržiavanie obchodných štandardov
- vytváranie, vyhodnocovanie a optimalizovanie obchodnej stratégie s cieľom maximalizovať objem predaja a výnosov, príprava a aktualizácia plánov predaja
- obchodné zastrešovanie nových produktov a služieb
- monitorovanie trhu, marketingové aktivity, reportovanie, vypracovávanie analýz trhu a predaja
- účasť na obchodných stretnutiach, seminároch a prezentáciách
- aktívna osobná, telefonická a elektronická komunikácia s klientmi za účelom upevnenia a rozvoja obchdoných vzťahov
- cestovanie po Sr a Európe

- práca v medzinárodnej spoločnosti
- flexibilný pracovný čas
- služobné auto aj na súkromné účely
- vzdelávanie a jazykové kurzy

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa

Vzdelanie v odbore

obchod, marketing, technické vzdelanie, ekonomický smer

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Pokročilý (C1)

Vodičský preukaz

B

- skúsenosť s prácou v SAP výhodou
- ovládanie MS Office
- pro-zákaznícky prístup
- komunikatívnosť, cieľavedomosť, systematickosť

Van Leeuwen je jednotkou na trhu s oceľovými rúrami a potrubiami na celom svete. Vytvorili sme globálnu sieť s takmer 100 pobočkami v 33 krajinách. Zameriavame sa na opracovanie a distribúciu oceľových rúr a profilov, z ktorých vyrábame komponenty do automobilového a strojárenského priemyslu. Hľadáme nových kolegov, ktorí sa s nami budú podieľať na rozvoji našich aktivít nielen na slovenskom trhu, ale aj v celom regióne.

Počet zamestnancov

50-99 zamestnancov
ID: 3762419  Megjelentetés dátuma: 13.9.2019  A (bruttó) bér alapösszetevője és egyéb juttatások: 2 000 - 2 500 EUR/mesiac2000