Metrológ a technik 3D merania

Van Leeuwen Production Slovakia s.r.o.

Miesto práce
Pusté Úľany
Termín nástupu
ASAP
Mzdové podmienky (brutto)
1 500 EUR/mesiac

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Pracovník oddelenia kvality sleduje a vstupuje do realizácie nápravných a preventívnych opatrení, dodržiava normy ISO a TS 16 949, 5S, koordinuje rozvojové aktivity súvisiace s výrobnou kvalitou, komunikuje so všetkými internými oddeleniami a so zákazníkom, analyzuje a koordinuje aktivity a nápravné opatrenia na oddelení kvality. Má zodpovednosť za systém a dokumentáciu vo svojom úseku. Podľa potreb sa zúčastňuje na zákazníckých auditoch a pri spracovaní podkladov k reklamáciám (fotodokumentácia, zber údajov, reporting).

Hlavné zodpovednosti:
• preberá kontrolné a ustavovacie prípravky od dodávateľov, kontroluje dokumentáciu od týchto prípravkov, za účelom zaevidovania v databáze meradiel, vytvára návody a programy na meranie
• určuje dobu kalibrácie meradiel a kontrolných prípravkoch/určuje rozmery a druh spôsobilosti
• označenie a manipulácia s meradlami, sledovanie kalibrácie
• vykonávanie 3D meraní pre výrobu podľa výkresovej dokumentácie
• dohľad nad plynulým chodom výroby
• testovanie a schvaľovanie kvality hotových výrobkov
• spracovanie údajov o výsledkoch merania
• analyzovanie zistených údajov o výsledkoch merania
• vypracovanie reportov nadriadenému
• vypracovanie meracích protokolov

Iné pracovné úlohy:
• spolupracuje pri zadávaní výroby kontrolných a ustavovacích prípravkov
• kontroluje reporty predsériovo dodávaných dielov od našich dodávateľov
• zadáva meranie dielov na merové stredisko, určuje body na meranie, prípadne ustavenie dielu, určuje body na štatne vyhodnotenie, schvaľuje formu merových reportov
• určuje výrobky na výrobkové popr. bezpečnostné audity podľa požiadaviek zákazníka a oznamuje to útvaru auditov
• podieľa sa na zavádzaní zmien v požiadavkách zákazníkov (PPAP, PSW podľa požiadaviek zákazníka) v sériovej fáze výroby
• podieľa sa na kontrole materiálu (meranie, záznamy, značenie, hlásenie chyb, fotodokumentácia)
• kontroluje a meria komponenty podľa výrobnej dokumentácie

- odborné a jazykové vzdelávanie
- možnosť profesného rastu

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Stredne pokročilý (B2)

Vodičský preukaz

B

• MS Office
• Znalosť IATF
• Znalosť PPAP, APQP, SPC, 8D, VDA6.3
• Orientácia na zákazníka, spoľahlivosť
• Silné plánovacie a organizačné schopnosti, samostatnosť

Van Leeuwen je jednotkou na trhu s oceľovými rúrami a potrubiami na celom svete. Vytvorili sme globálnu sieť s takmer 100 pobočkami v 33 krajinách. Zameriavame sa na opracovanie a distribúciu oceľových rúr a profilov, z ktorých vyrábame komponenty do automobilového a strojárenského priemyslu. Hľadáme nových kolegov, ktorí sa s nami budú podieľať na rozvoji našich aktivít nielen na slovenskom trhu, ale aj v celom regióne.

Počet zamestnancov

50-99 zamestnancov
ID: 3553027  Megjelentetés dátuma: 22.4.2020  Alapbér (bruttó): 1 500 EUR/mesiac