Vedúci zmeny (Shift Leader)

Van Leeuwen Production Slovakia s.r.o.

Miesto práce
Pusté Úľany
Termín nástupu
01.06.2018
Mzdové podmienky (brutto)
1600 eur + bonusy, podľa skúseností

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Vašou úlohou bude efektívne riadiť tím 25 výrobných operátorov na pridelenej zmene. Budete zodpovedný alebo zodpovedná za zabezpečenie plnenia výrobného plánu, a to tak, že budete:
- zadávať úlohy a kontrolovať ich plnenie
- kontrolovať dodržiavanie pracovných postupov a noriem
- sledovať výrobnú efektivitu
- dohliadať na efektivitu práce výrobných pracovníkov
- navrhovať zlepšenia procesov

- možnosť zabezpečenia dopravy
- výkonnostný bonus
- dochádzkový bonus
- možnosť získať VZV, žeriavnický a viazačsky preukaz
- kariérny rast

Informácie o výberovom konaní

Miesto výkonu práce: Pusté Úľany
Základy angličtiny alebo nemčiny sú výhodou, nie však podmienkou

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
vysokoškolské I. stupňa

Vzdelanie v odbore

technický smer, strojárenstvo,

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Mierne pokročilý (B1)

Ostatné znalosti

Microsoft Excel - Pokročilý
Microsoft Word - Pokročilý
IBM Lotus Notes - Pokročilý

Vodičský preukaz

B

Počet rokov praxe

3

Hľadáme ambiciózneho človeka, ktorý už má skúsenosti s vedením ľudí a výrobnej zmeny, ideálne z automotive výroby, a chce svoje skúsenosti uplatniť v dyamickom prostredí rýchlo rastúcej spoločnosti. Okrem osobnostných a odborných predpokladov je podmienkou ku prijatiu aj spôsobilosť pracovať v nepretržitej prevádzke.

Van Leeuwen je jednotkou na trhu s oceľovými rúrami a potrubiami na celom svete. Vytvorili sme globálnu sieť s takmer 100 pobočkami v 33 krajinách. Zameriavame sa na opracovanie a distribúciu oceľových rúr a profilov, z ktorých vyrábame komponenty do automobilového a strojárenského priemyslu. Hľadáme nových kolegov, ktorí sa s nami budú podieľať na rozvoji našich aktivít nielen na slovenskom trhu, ale aj v celom regióne.

Počet zamestnancov

50-99 zamestnancov
ID: 3267242  Megjelentetés dátuma: 9.5.2018  A (bruttó) bér alapösszetevője és egyéb juttatások: 1600 eur + bonusy, podľa skúseností