CNC operátor

Van Leeuwen Production Slovakia s.r.o.

Miesto práce
Pusté Úľany
Termín nástupu
možný ihneď
Mzdové podmienky (brutto)
900 eur + bonusy a príplatky

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Staňte sa členom nášho tímu a podieľajte sa s nami na výrobe špičkových súčiastok pre najznámejšie svetové značky automobilov a strojov. Vašou úlohou bude:

- zabezpečiť výrobu na jednom alebo viacerých strojných zariadeniach
- zabezpečiť kontrolu a kontrolné merania výrobkov
- zabezpečiť dostatok materiálu na spracovanie
- nastaviť hodnoty minimálne jedného, ideálne dvoch strojných zariadení
- rozpoznanie a nahlasovanie porúch
- obsluha výrobného zariadenia
- vykonávanie kontroly kvality a kontrolných meraní počas smeny

DOPRAVA ZADARMO:
• Trnovec nad Váhom – Šaľa – Topoľnica- Matúškovo – Hody – Galanta – Sládkovičovo
• Kaplná – Voderady - Pusté Úľany – Abrahám - Malá Mača - Veľká Mača
• Kostolná - Veľké Úľany
• Neded – Tešedíkovo – Tomášikovo - Čierny Brod - Košúty

- PRACOVNÉ ZMENY: 2x ranná (od 6 do 18:00 hod.), 2x nočná (18 - 6:00 hod.) 4 DNI VOĽNO
- BONUSY: výkonnostný, dochádzkový, za odporúčanie
- ŠKOLENIA : VZV, žeriavnický a viazačsky preukaz a iné
- KARIÉRNY RAST: možnosť zaškolenia na rôzne strojné zariadenia

Ak chcete pracovať pre našu spoločnosť, prosím pošlite nám svoj životopis.
Nie ste si istý, či je toto pre vás tá pravá práca, či spĺňate kritéria alebo máte iné otázky? Neváhajte nás kontaktovať, pomôžeme vám vybrať si z iných práve otvorených voľných pozícií.

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské bez maturity
stredoškolské s maturitou

Vodičský preukaz

B

Počet rokov praxe

1

Pozícia je vhodná pre absolventa

Áno

- technické vzdelanie je výhodou
- technická zručnosť
- chuť učiť sa
- logické myslenie
- kladný vzťah ku technike, strojom, autám
- zodpovedný prístup ku práci
- spôsobilosť pracovať na zmeny

Van Leeuwen je jednotkou na trhu s oceľovými rúrami a potrubiami na celom svete. Vytvorili sme globálnu sieť s takmer 100 pobočkami v 33 krajinách. Zameriavame sa na opracovanie a distribúciu oceľových rúr a profilov, z ktorých vyrábame komponenty do automobilového a strojárenského priemyslu. Hľadáme nových kolegov, ktorí sa s nami budú podieľať na rozvoji našich aktivít nielen na slovenskom trhu, ale aj v celom regióne.

Počet zamestnancov

50-99 zamestnancov
ID: 3214655  Megjelentetés dátuma: 24.7.2018  A (bruttó) bér alapösszetevője és egyéb juttatások: 900 eur + bonusy a príplatky