Jelentkezzen önéletrajz nélkül

Malacky oddelenie ľudských zdrojov - HR generalista

BENTELER Automotive SK s.r.o.

Miesto práce
Priemyselná 5471
Termín nástupu
dohodou
1 500 EUR/mesiacPodľa tvojich skúseností sa dohodneme na výslednej odmene za tvoju prácu.

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Do nášho tímu hľadáme šikovnú/šikovného a príjemnú/príjemného kolegyňu/kolegu, na pozíciu HR Generalista.

1. Na tejto pozícii budeš zodpovedná/ý za vedenie výberových konaní na výrobné pozície (koordinácia s personálnymi agentúrami, inzercia, selekcia kandidátov, vedenie pohovorov v spolupráci s vedúcim pracovníkom, komunikácia s uchádzačmi), evidencia popisov pracovných miest a plánov zapracovania - toto je jedna z kľúčových úloh, ktorá ťa u nás čaká.

2. Kandidátov, ktorých sa ti podarí pre našu spoločnosť obsadiť, je potom potrebné administratívne spracovať (pracovné zmluvy, dodatky, výstupné dokumenty, práca so systémom SAP) - toto bude tiež tvoja úloha.

3. Našich zamestnancov pravidelne rozvíjame a postarať sa o včasné zabezpečenie školení a ich záznam do systému Success Factors, bude tvoja úloha. Ak ti Success Factors nič nehovorí, pokojne čítaj ďalej, je to intuitívny systém, ktorý sa poľahky naučíš.

4. Naši zamestnanci pravidelne absolvujú lekárske prehliadky, ktoré im naplánuješ a zorganizuješ.

5. Budeš partnerom pre tím vedúcich pracovníkov a manažérov, ktorí potrebujú poradiť v rôznych otázkach, najmä pracovno-právnych. Ak nebudeš vedieť odpovedať, pátraš, až kým sa k odpovedi dostaneš.

6. Samozrejme našich ľudí za prácu platíme, príprava podkladov k mzdám bude tvoja dôležitá a zodpovedná úloha.

7. Na našom oddelení stále premýšľame ako veci vylepšiť tak, aby sme sa všetci cítili v Benteler Automotive príjemne. Budeš súčasťou týchto našich mini aj väčších projektov.

8. A keďže sme nadnárodná spoločnosť, preto niektoré veci môžu trvať o kúsoček dlhšie, ako by sme si všetci priali. Ale..máme zavedený prehľadný systém procesov, ktorý rýchlo pochopíš.

9. V neposlednom rade, výsledky našej práce pravidelne sledujeme a reportujeme. Excel je priateľ nášho zamestnanca. Bude aj tvoj.

Chceme ti ponúknuť:
1. Stabilné zázemie a prácu na dobu neurčitú
2. Pružnú pracovnú dobu a občasnú prácu z domu
3. Možnosť ďalej sa vzdelávať a rozvíjať
4. Možnosť stravovať sa priamo v závode so zvýšeným príspevkom zamestnávateľa – obed za 0,90€
5. V prípade dobrého hospodárskeho výsledku, máme pripravenú koncoročnú odmenu
6. Keďže veci neustále zlepšujeme, môžeš získať finančnú odmenu za zlepšovací návrh
7. Náš sociálny program zahŕňa: vitamínové balíčky a Deň zdravia, športové aktivity, vianočný večierok, mikulášsku besiedku pre deti zamestnancov, finančnú odmenu pri narodení dieťaťa a pri životnom jubileu, deň voľna navyše pri svadbe a narodení dieťaťa, príspevok na dopravu, príspevok na DDS

Informácie o výberovom konaní

Ak ťa naša ponuka zaujala, pošli nám tvoj životopis.
Ďakujeme všetkým kandidátom, kontaktovať budeme tých, ktorí najlepšie spĺňajú naše kritériá.

Požiadavky na zamestnanca

vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Pokročilý (C1)

Ostatné znalosti

Microsoft Excel - Pokročilý

Vodičský preukaz

B

Chceme od teba aby si,
1. Mala/mal ukončené VŠ vzdelanie - na odbore nezáleží
2. Dokázala/dokázal plynule komunikovať v anglickom jazyku
3. Sa vyznala/vyznal v Zákonníku práce a čo nevieš, máš chuť si naštudovať
4. Vedela/vedel viesť osobné pohovory
5. Mala/mal skúsenosť so spracovaním personálnej agendy
6. Bola/bol príjemná/ý kolegyňa/kolega, nápomocná/ý a aby si bola/bol aktívna/y, zodpovedná/ý a veľmi spoľahlivá/ý

Vieme, že toho chceme od teba dosť, ale ak si sa dočítala/dočítal až sem, pošli nám svoj životopis v anglickom jazyku a pár viet, prečo si myslíš, že si práve ty vhodná/vhodný kandidátka/kandidát na túto pozíciu.

A..ak chceš buď kreatívna/kreatívny a pošli nám krátke prezentačné video.
Ďakujeme a tešíme sa na osobné stretnutie.

BENTELER Automotive SK pôsobí v Malackách od roku 2009 a zaoberá sa výrobou komponentov (bezpečnostné štrukturálne prvky) pre automobilový priemysel. V súčasnosti má spoločnosť 500 zamestnancov.
Spoločnosť BENTELER je globálna spoločnosť s celosvetovou pôsobnosťou, ktorá poskytuje služby zákazníkom v oblasti automobilovej techniky, energetického sektora a strojárstva.
V divíziách Automotive zamestnáva 19.000 zamestnancov v 70 závodoch vo viac ako 20 krajinách sveta, pričom vyrába komponenty a moduly v oblasti podvozkov, karosérie, motorizácie a výfukových systémov, ako aj riešenia pre elektrické vozidlá (technológie budúcnosti).

BENTELER. Rodina nadšených profesionálov. Od roku 1876.

Počet zamestnancov

250-499 zamestnancov

Kontakt

Kontaktná osoba: Katarína Chamková
E-mail: poslať životopis
ID: 3723659  Megjelentetés dátuma: 2.6.2021  Alapbér (bruttó): 1 500 EUR/mesiac