Medicínsky reprezentant pre severovýchodné Slovensko

Benela s.r.o.

Miesto práce
Prešovský kraj, Košický kraj (Práca vyžaduje cestovanie)
Termín nástupu
dohodou
Mzdové podmienky (brutto)
1 200 EUR/mesiac1200 euro alebo dohodou

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Kontaktovanie lekárov a lekární za účelom odbornej prezentácie farmaceutických produktov, účasť na odborných seminároch, kongresoch.

Životopisy prosím posielajte na uvedenú e-mailovú adresu. Kontaktovať budeme iba vybraných uchádzačov.

Zaslaním Vášho životopisu dávate súčasne súhlas so spracovaním, správou a archiváciou Vašich osobných údajov uvedených v životopise, v zmysle zákona č. 428/2002 Z.z. "O ochrane osobných údajov", pre účely evidencie uchádzačov a pre účely ďalšieho spracovania.

Požiadavky na zamestnanca

vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa

Vzdelanie v odbore

medicínske, zdravotnícke, biologické alebo chemické

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Úplný začiatočník (A1)

Ostatné znalosti

Microsoft Office - Základy

Vodičský preukaz

B

Pozícia je vhodná pre absolventa

Áno

Benela je firma s 20 ročnou históriou zaoberajúca sa marketingom liekov, výživových doplnkov a kozmetiky zahraničných výrobcov.

Počet zamestnancov

5-9 zamestnancov
ID: 231814  Megjelentetés dátuma: 21.2.2024  Alapbér (bruttó): 1 200 EUR/mesiac