Právny zástupca pre ochranu údajov & Vnútropodnikový advokát

Benefit Systems Slovakia s.r.o.

Miesto práce
Bratislava
Termín nástupu
1.4.2019
1 500 + polročné a ročné bonusy (finálna úroveň mzdy závisí od skúsenosti a znalostí kandidáta)

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Buďte súčasťou medzinárodnej, dynamickej, rýchlo sa rozrastajúcej organizácie. Pripojte sa k profesionálnemu, talentovanému tímu kolegov. Hľadáme ľudí, ktorí chcú rozširovať svoje obzory a zdieľať svoje vedomosti. V súčasnosti máme otvorenú pozíciu pre právneho zástupcu pre ochranu údajov a vnútropodnikového právnika, ktorý bude zohrávať kľúčovú úlohu v raste a rozširovaní spoločnosti.

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti:
 Byť dôveryhodným obchodným partnerom v podnikaní spoločnosti Benefit Systems Slovakia s.r.o. a poskytovať každodennú podporu svojim lídrom ako expertný poradca.
 Úzka spolupráca s miestnym tímom v medzinárodnej maticovej organizačnej štruktúre.
 Poskytovanie komerčne zameraného právneho poradenstva spoločnosti Benefit Systems Slovakia s.r.o. a jej hlavným zainteresovaným stranám.
 Poskytnutie presného a včasného poradenstva v rôznych právnych otázkach.
 Správa aktivít týkajúcich sa GDPR - vývoj a monitorovanie súladu s GDPR a inými príslušnými zákonmi o ochrane údajov (vrátane procesov, postupov a procedúr, zmlúv s tretími stranami).
 Poradenstvo a riadenie rizík ochrany osobných údajov, najmä riziká vyplývajúce z obchodnej činnosti spoločnosti (dohody s klientmi / partnermi / tretími stranami) a IT systémom.
 Poskytovanie poradenstva hodnotenia vplyvu ochrany údajov.
 Vykonávanie školení manažmentu a zamestnancov.
 Správa žiadostí miestnych orgánov (vrátane orgánu na ochranu údajov).
 Profesionálna a včasná správa žiadostí o prístup k údajovým subjektom.
 Analýza, vypracovanie a preskúmanie právnych stanovísk a iných právnych dokumentov.
 Príprava a kontrola zmlúv.
 Riešenie firemných záležitostí.
 Práca na súčasných a budúcich projektoch, ktoré vyžadujú právnu podporu.
 Udržiavanie vzťahov s externými právnymi poradcami spoločnosti.
 Zabezpečenie súladu s miestnymi zákonmi a predpismi.
 Zabezpečenie dobrej povesti spoločnosti pred tretími stranami a orgánmi.
 Účasť na projektoch, stretnutiach a iných podujatiach na úrovni skupiny.
 Podpora internej a externej právnej komunikácie - zamestnanci, klienti, poskytovatelia služieb a i.
 Poskytovanie organizačných vstupov v administratívnej práci v kancelárii a podpora pri správe archívu spoločnosti.

 Pozícia vo firme, ktorá je lídrom na trhu vo svojej oblasti.
 Zaujímavá práca plná výziev vo vysoko motivovanom tíme podporujúcom vyvážený a zdravý životný štýl.
 Práca v nadnárodnom, dynamickom a priateľskom prostredí.
 Atraktívny balík odmeňovania, príjemné pracovné podmienky.
 Medzinárodná expozícia.
 Priestor pre preukázanie svojich silných stránok a zručností.
 Súčasť profesionálneho tímu s veľmi vysokými medzinárodnými pracovnými normami.
 Reportovanie miestnemu Country manažérovi a maticovej línii vedúceho ústredia právneho oddelenia.

Požiadavky na zamestnanca

vysokoškolské II. stupňa
vysokoškolské III. stupňa

Vzdelanie v odbore

Právo

Jazykové znalosti

Slovenský jazyk - Expert (C2) alebo Anglický jazyk - Expert (C2)

Vodičský preukaz

B

Požiadavky:
 Vysokoškolský titul v odbore právo.
 4 roky praxe v podobnej úlohe ako interná alebo právnická firma (najmenej 2 roky skúseností v oblasti ochrany osobných údajov).
 Veľmi dobrá úroveň anglického jazyka.
 Dobrá znalosť zmluvného riadenia.
 Vynikajúce komunikačné a organizačné schopnosti.
 Schopnosť pracovať v tíme, multitasking.
 Energickosť, nadšenie.
 Motivácia k neustálemu rozširovaniu zručností a odborných vedomostí.
 Schopnosť pracovať pod tlakom, rýchlo sa meniacom a náročnom prostredí.
 Profesionálny postoj, organizovanosť, schopnosť plánovať.
 Výborná počítačová gramotnosť.
 Proaktívny prístup.
 Flexibilita, otvorenosť, orientácia na procesy a riešenia.
 Zameranie na podnik s orientáciou na budúce ciele.
 Orientácia na detaily a svedomitosť.
 Vysoké etické štandardy sú nevyhnutnosťou.
 Vysoká úroveň osobnej a profesionálnej integrity.

Spoločnosť Benefit Systems Slovakia s.r.o. je dcérska spoločnosť Benefit Systems SA, ktorá v roku 2001 odštartovala svoje pôsobenie v Poľsku. V súčasnosti pôsobíme v 6 krajinách Európy a náš produkt využíva viac ako 1milión spokojných zamestnancov firiem. Na trhu benefitov poskytujeme zamestnávateľom ten najzdravší benefit pre ich zamestnancov. Program MultiSport ponúka svojim užívateľom možnosť športovať a relaxovať v 900 športoviskách po celom Slovensku. Veríme, že s našou kartou MultiSport budú zamestnanci našich klientov zdravší, šťastnejší a výkonnejší. Sme dynamická spoločnosť, ktorá stále rastie a rozširuje svoj tím o nových, rovnako zapálených kolegov.

Počet zamestnancov

25-49 zamestnancov
ID: 3597882  Megjelentetés dátuma: 15.3.2019  A (bruttó) bér alapösszetevője és egyéb juttatások: 1 500 + polročné a ročné bonusy (finálna úroveň mzdy závisí od skúsenosti a znalostí kandidáta)