Logo Benefit Systems Slovakia s.r.o.

Staraj sa o športoviská v partnerskej stieti MultiSport!

Benefit Systems Slovakia s.r.o.

Miesto práce
Bratislava
Termín nástupu
dohodou
1 400 EUR/mesiac+ provízie + bonusy vo výške 4 500 eur/ročne Finálna výška fixnej mzdy závisí od skúseností kandidáta.

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Zaujímaš sa o dianie v oblasti športu a relaxácie?
Máš obchodné myslenie a skúsenosti s budovaním dlhodobých obchodných vzťahov?

Hľadáme  špecialistu, ktorý bude rozvíjať a starať sa o sieť partnerov a športovísk programu MultiSport.

Pozícia je ušitá na mieru pre aktívneho športovca, ktorý rád komunikuje, vyjednáva a má skúsenosti s budovaním vzťahov v B2B sektore.

Na čom pracuje náš Partner Relations Specialist:
- Stará sa o zverené portfólio partnerskej siete a buduje dlhodobé funkčné vzťahy s majiteľmi a manažérmi športovísk v pridelených regiónoch.
- Pomáha partnerom v skvalitňovaní služieb a progresívnemu posunu športového segmentu na Slovensku.
- Vyhľadáva nové obchodné príležitosti a stretáva sa s potenciálnymi partnermi.
- Proaktívne zvyšuje kvalitu prideleného portfólia partnerov, aktualizuje marketingové kanály na prezentáciu partnera, školí zamestnancov partnera.
- Pripravuje cenové ponuky a vyjednáva zmluvné podmienky s novými alebo existujúcimi partnermi.
- Dohliada na dodržiavanie zmluvných podmienok partnerov.
- Reportuje a pravidelne vedie záznamy v našich interných databázach.
- Aktívne sa zapája do tvorby a realizácie dlhodobej stratégie produktu MultiSport
- Podieľa sa na tvorbe príjemnej atmosféry v tíme, aj na vzájomnej spolupráci naprieč oddeleniami v MultiSport.

Na čo sa môžeš u nás tešiť?
- Možnosť organizovať si svoj pracovný čas (flexibilná pracovná doba, home office).
- Dovolenka navyše za odpracované roky.
- Legendárne firemné eventy (raňajky, športové eventy na horách, vianočný večierok, grilovačky).
- Karta MultiSport pre teba a sprievodné karty pre tvojich blízkych.
- Vzdelávanie (externé a interné školenia, výučba cudzích jazykov).
- Občerstvenie v práci.
- Program odporúčania kandidátov na otvorené pozície.
- Kolegovia, ktorí sa vzájomne podporujú.
- Priestor pre realizáciu vlastných nápadov.

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
študent vysokej školy
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa
vysokoškolské III. stupňa

Jazykové znalosti

Slovenský jazyk - Expert (C2)

Vodičský preukaz

B

Počet rokov praxe

3

- Skúsenosti v B2B segmente.
- Výborné vyjednávacie, prezentačné a komunikačné zručnosti.
- Odolnosť voči stresu.
- Pozitívny a proaktívny prístup, samostatnosť.
- Skúsenosti a vedomosti z oblasti športu.
- Schopnosť organizovať si pracovný čas.
- Vodičský preukaz.
- Pokročilé ovládanie balíka MS Office (Outlook, Word, Excel)

Spoločnosť Benefit Systems Slovakia s.r.o. je dcérska spoločnosť Benefit Systems SA, ktorá v roku 2001 odštartovala svoje pôsobenie v Poľsku. V súčasnosti pôsobíme v 6 krajinách Európy a náš produkt využíva viac ako 1milión spokojných zamestnancov firiem. Na trhu benefitov poskytujeme zamestnávateľom ten najzdravší benefit pre ich zamestnancov. Program MultiSport ponúka svojim užívateľom možnosť športovať a relaxovať v 900 športoviskách po celom Slovensku. Veríme, že s našou kartou MultiSport budú zamestnanci našich klientov zdravší, šťastnejší a výkonnejší. Sme dynamická spoločnosť, ktorá stále rastie a rozširuje svoj tím o nových, rovnako zapálených kolegov.

Počet zamestnancov

25-49 zamestnancov

Kontakt

Kontaktná osoba: Adam Zmajkovič
E-mail: poslať životopis
ID: 3468016  Megjelentetés dátuma: 18.4.2024  Alapbér (bruttó): 1 400 EUR/mesiac