Špecialista - oddelenie súdneho vymáhania

BENCONT INVESTMENTS, s. r. o.

Miesto práce
Polus Tower 1, Vajnorská 100/A, Nové Mesto
Termín nástupu
dohodou
1 000 EUR/mesiacPlat od 1000€ brutto mesačne v závislosti od skúseností kandidáta

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Naše právne oddelenie potrebuje posilniť!
Hľadáme si kolegu, ktorý sa vyzná v súdnom vymáhaní, je tímový hráč a má zmysel pre detail. Pracujeme v príjemnej uvoľnenej atmosfére, pekných klimatizovaných kancelárskych priestoroch s výhľadom na celú Bratislavu :-).

Náplň práce pozostáva z:
- participácia na stratégii vymáhania
- analýza súdnych konaní
- samostatná príprava a pripomienkovanie dokumentácie v súdnych a iných konaniach
- zvyšovanie efektivity procesov
- písomná, telefonická a elektronická komunikácia súvisiaca s vymáhaním pohľadávok
- spracovávanie záznamov v systéme podľa interných predpisov
- komunikácia a spolupráca s inými oddeleniami spoločnosti, externými dodávateľmi a inštitúciami
- zodpovednosť za realizáciu pridelených úloh

- príspevok na stravu nad rámec zákona
- káva, čaj a plne zariadené kuchynky
- koncoročné odmeny
- možnosť Multisport karty
- pravidelné firemné akcie a dobrý kolektív
- zázemie stabilnej spoločnosti
- príjemné a moderné pracovné prostredie
- korektný a profesionálny prístup zo strany zamestnávateľa
- možnosť kariérneho rastu

Ďakujeme všetkým uchádzačom, z kapacitných dôvodov budeme kontaktovať len vybraných uchádzačov.

Požiadavky na zamestnanca

nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa

Ostatné znalosti

Microsoft Outlook - Základy
Microsoft Excel - Základy
Microsoft Word - Pokročilý

- chuť a ochota učiť sa
- dôslednosť a zmysel pre detail
- schopnosť prinášať inovácie
- prax v oblasti hromadného súdneho vymáhania pohľadávok nevyhnutnosťou
- právnické vzdelanie výhodou (nie podmienkou)

BENCONT GROUP, a.s. je projektovo orientovaná skupina, ktorá zastrešuje činnosť jednotlivých spoločností v holdingu.

BENCONT INVESTMENTS, s.r.o. pôsobí v oblasti manažmentu pohľadávok najmä bankového a telekomunikačného sektora.

Počet zamestnancov

100-149 zamestnancov
ID: 3930407  Megjelentetés dátuma: 29.6.2020  Alapbér (bruttó): 1 000 EUR/mesiac