Správca vozového parku a kancelárie

BENCONT INVESTMENTS, s. r. o.

Miesto práce
Bratislava
Termín nástupu
01.06.2018
Mzdové podmienky (brutto)
1000

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

- Analýza a optimalizácia servisných a prevádzkových nákladov.
- Riadenie a prevádzkovanie vozového parku a zvyšovanie efektivity jeho využitia.
- Zodpovednosť za technický stav vozidiel.
- Kontrolovanie prevádzkových nákladov, vedenie centrálnej evidencie a databázy údajov o využívaní vozového parku.
- Vedenie administratívy súvisiacej so starostlivosťou o vozový park (administrácia kariet PHM, knihy jázd, podklady k fakturácii a pod.)
- Určovanie pravidiel a inštrukcií pre používanie motorových vozidiel pre užívateľov, dozor nad preberaním a odovzdávaním vozidiel.
- Sledovanie stavu vozidiel a ich vysielanie na STK, emisné kontroly, servisné prehliadky a pod.
- Koordinácia, organizačné a technické zabezpečenie dopravy.
- Zodpovednosť za dodržiavanie bezpečnostných predpisov.
- Komunikácia s poisťovňou pri riešení poistných udalostí.
- Zabezpečenie chodu kancelárii

- motivačné finančné ohodnotenie
- firemné akcie
- prácu v príjemnom prostredí
- dobrý prístup spojov MHD
- možnosť kariérneho rastu

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Mierne pokročilý (B1) a Slovenský jazyk - Expert (C2)

Ostatné znalosti

Fakturácia - Základy
Microsoft Excel - Pokročilý
Microsoft Word - Pokročilý

Vodičský preukaz

B

komunikátivnosť a príjemné vystupovanie, dochvíľnosť, flexibilita, odolnosť voči stresu, vodič z praxe (najazdené minimálne 100 000 km)

BENCONT GROUP, a.s. je projektovo orientovaná skupina, ktorá zastrešuje činnosť jednotlivých spoločností v holdingu.

BENCONT INVESTMENTS, s.r.o. pôsobí v oblasti manažmentu pohľadávok najmä bankového a telekomunikačného sektora.

Počet zamestnancov

100-149 zamestnancov
ID: 3282891  Megjelentetés dátuma: 22.5.2018  A (bruttó) bér alapösszetevője és egyéb juttatások: 1000