Kuchár - príprava denného menu -Práca po-pia 8hodín

BENCIK CULINARY GROUP - (ALDENTE s.r.o.)

Miesto práce
Bratislava, Bratislavský kraj
Termín nástupu
26.03.2018
Mzdové podmienky (brutto)
dohodou

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Príprava teplých a studených jedál, udržiavanie čistoty na pracovisku
- zodpovednosť za presné dodržiavanie receptúr, kvality a množstva
použitých surovín
- sledovanie zásob a ekonomické narábanie so surovinami
- dodržiavanie prísnych hygienických štandardov HACCP a zásad

Práca v mladom kolektíve, víkendy, sviatky voľné

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské bez maturity
stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie

Vzdelanie v odbore

gastronómia

Jazykové znalosti

Slovenský jazyk - Expert (C2)

Počet rokov praxe

2

Vysoké pracovné nasadenie, zodpovednosť, húževnatosť, usilovnosť, snaha učiť sa nové veci,

Spoločnosť Bencik Culinary Group je jedna z najväčších gastronomických skupín na slovenskom trhu. Do jej portfólia patria reštaurácie Carnevalle, Zylinder, Al Trivio, Al Trivio on Green a Bokovka. Ku skupine tiež patrí sieť samoobslužných jedálni La Cantina a cateringová divízia a cukrárenská divízia CremeChic. Skupina tiež rozšírila svoje aktivity aj na donáškové služby zabezpečujúce stravu pre bratislavských seniorov.
Bencik Culinary Group teda garantuje prácu v stále sa rozrastajúcej spoločnosti s možnosťou ďalšieho profesionálneho rastu.

Počet zamestnancov

150-199 zamestnancov
ID: 1656232  Megjelentetés dátuma: 19.3.2018  A (bruttó) bér alapösszetevője és egyéb juttatások: dohodou