Čašník / Čašníčka - Al Trivio City Arena Trnava

BENCIK CULINARY GROUP - (ALDENTE s.r.o.)

Miesto práce
Trnava
Druh pracovného pomeru
plný úväzok, na dohodu (brigády), živnosť
Termín nástupu
August 2020
Mzdové podmienky (brutto)
600 EUR/mesiacnetto

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Hľadáme do prevádzky Al Trivio v City Arene čašníkov a čašníčky, ktorí sa budú starať o našich hostí.

Všetky detaily budú dohodnuté na osobnom pohovore s manažérom prevádzky.

Požiadavky na zamestnanca

študent strednej školy
stredoškolské bez maturity
stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie

Vzdelanie v odbore

gastronómia, hotelierstvo

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Mierne pokročilý (B1) alebo Nemecký jazyk - Mierne pokročilý (B1)

Počet rokov praxe

1

prax v odbore gastronómia, príjemné vystupovanie, komunikatívnosť

Spoločnosť Bencik Culinary Group je jedna z najväčších gastronomických skupín na slovenskom trhu. Do jej portfólia patria reštaurácie Carnevalle, Zylinder, Al Trivio, Al Trivio on Green a Bokovka. Ku skupine tiež patrí sieť samoobslužných jedálni La Cantina a cateringová divízia a cukrárenská divízia CremeChic. Skupina tiež rozšírila svoje aktivity aj na donáškové služby zabezpečujúce stravu pre bratislavských seniorov.
Bencik Culinary Group teda garantuje prácu v stále sa rozrastajúcej spoločnosti s možnosťou ďalšieho profesionálneho rastu.

Počet zamestnancov

150-199 zamestnancov
ID: 1528690  Megjelentetés dátuma: 29.7.2020  Alapbér (bruttó): 600 EUR/mesiac