Можливість для людей з України

Servisný technik technológií ČS PL

BENA-SERVIS, s.r.o.

Banskobystrický kraj, Košický kraj (Práca vyžaduje cestovanie)
Termín nástupu
Ihneď
1 400 EUR/mesiacOdmeny a bonusy podľa vykonanej práce. Finálna mzda je závislá od doterajších skúseností, seniority v hľadanej oblasti a od odborných znalostí.

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

• Údržba výdajnej technológie na čerpacích staniciach PL
• Montáž novo dodávaných technológii ČS PL
• Koordinácia prác vykonávaných na ČS špecializovanými dodávateľmi
• Pravidelný kontakt s personálom čerpacích staníc
• Poskytovanie technickej podpory prostredníctvom služobného MT
• Vykonávanie práce bezpečným a hospodárnym spôsobom, v súlade s postupmi a bezpečnostnými predpismi našich zákazníkov
• Zúčastňovanie sa školení o nových výrobkoch a nových pracovných metódach
• Predkladanie administratívne výkazov a prác včas

• Pracovné prostredie v stabilnej spoločnosti
• Stravné lístky poskytované v zmysle platnej legislatívy
• Možnosť profesionálneho rastu, rozšírenie vzdelania
• Plne hradené školenia a kurzy súvisiace s prácou
• Výkon práce s prideleným služobným vozidlom
• Služobný mobilný telefón

Špecifikácia rozsahu servisných činností na základe osobného stretnutia

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou

Vzdelanie v odbore

Elektrotechnik

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Mierne pokročilý (B1)

Ostatné znalosti

Microsoft Excel - Základy
Microsoft Word - Základy
Microsoft Outlook - Základy

Vodičský preukaz

B

Ochota vzdelávať sa a cestovať

Bena - servis s.r.o. patrí k dlhoročným lídrom v poskytovaní komplexných služieb prevádzkovateľom čerpacích staníc pohonných látok. Na trhu poskytovateľov služieb je etablovaná od r. 1994. Pre našich partnerov so servisnou zmluvou poskytujeme služby nonstop 365 dní v roku. Máme trvalé servisné strediská v Košiciach, Banskej Bystrici, Kežmarku a Žiline. Do svojho systému sme implementovali požiadavky certifikácie ISO 9001:2015 a SCC certifikát (verzia 2011).

Kontakt

ID: 3650577  Megjelentetés dátuma: 27.3.2024  Alapbér (bruttó): 1 400 EUR/mesiac