Fixný príjem! Jediná ponuka na trhu práce realitných maklérov tohto typu! Realitný maklér.

BeMi realitná kancelária – Hypotekárne centrum s.r.o.

Miesto práce
Hodálova 3, okres Nitra
Druh pracovného pomeru
na dohodu (brigády), živnosť
Mzdové podmienky (brutto)
900-3500

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Premýšľate nad podnikaním, no chýbajú Vám na rozbeh financie na kancelárie, výpočtovú techniku, reklamu, na tovar, alebo Vám chýbajú vedomosti, skúsenosti? Tak poďte podnikať s nami, máme viac ako 15 rokov skúseností a všetko potrebné k tomu, aby ste začali. Staňte sa samostatným realitným maklérom a dostanete k tomu všetko, čo potrebujete a nemusíte investovať. Máme overené, že ak budete pracovať s našimi softvérmi a podľa našich rád a pokynov, budete s Vašim podnikaním s nami v zisku takmer okamžite! Táto práca je jednou z mála na Slovensku, kde sa dokážete dostať na priemerný mesačný príjem cez 1.500,- EUR!

Práve teraz hľadáme ambicióznych, dynamických, perspektívnych, samostatných ľudí pre naše kancelárie po celom Slovensku.

Náplňou práce je:
- aktívne vyhľadávanie nehnuteľností na predaj a prenájom
- návšteva nehnuteľností a získavanie podrobných informácií
- administratívna práca v kancelárií, spravovanie svojho portfólia
- návšteva nehnuteľností, prehliadky so záujemcami.

Táto ponuka je jedinečná. Ako jediná realitná kancelária ponúkame počas prvých 6 mesiacov kariéry okrem provízií zo zrealizovaných obchodov aj fixný príjem v rozmedzí 200 až 400 EUR/mesiac.

Sme dynamicky sa rozvíjajúca spoločnosť, ktorá patrí na špičku realitného trhu a stále rastieme.
Hľadáme a máme záujem výhradne o ľudí, ktorí majú jasnú predstavu o tom, čo od tejto práce očakávajú a chcú dosahovať nadštandardné príjmy.
Vyžadujeme absolútnu odovzdanosť práci a každodenné plnenie si pracovných povinností.
Odmenou Vám bude nielen zastupovanie prestížne firmy vo svojom obore, ale po zapracovaní i nadštandardný príjem.
Kariéra u nás nekončí realitným maklérom, ale máte možnosť viesť vlastnú pobočku, s čím sa spájajú ďalšie výhody.

ČO NÁJDETE LEN U NÁS:
- po vyhľadaní klienta na nehnuteľnosť a podpise rezervačnej zmluvy sa ďalej o ponuku nestaráte, všetko preberajú kolegovia, ktorí zabezpečia hypotéku, komunikáciu s úradmi, bankami, notármi atd. Po ukončení prípadu je Vám odovzdaná provízia. Tento postup výrazne šetrí Váš čas a umožňuje Vám naplno sa venovať len náboru nehnuteľností a prehliadkam.
- nestaráte sa o inzerciu, to zabezpečuje kancelária

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské bez maturity
stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa
vysokoškolské III. stupňa

Vodičský preukaz

B

- motorové vozidlo a vodičský preukaz typ „B“
- záujem o realitný trh
- samostatnosť, komunikatívnosť, flexibilita
- príjemné vystupovanie
- serióznosť, presnosť, dochvíľnosť, korektnosť
- predchádzajúce skúsenosti v obchode, stavebníctve, poradenstve sú výhodou
- obchodný duch
- ochota učiť sa nové veci

Sme jednou z najväčších realitných spoločností na Slovensku. Na trh sme vstúpili v roku 1999 a po dobu našej pôsobnosti sme zrealizovali veľké množstvo predajov a prenájmov nehnuteľností.
ID: 2817517  Megjelentetés dátuma: 18.11.2016  A (bruttó) bér alapösszetevője és egyéb juttatások: 900-3500