Obchodný zástupca, merchandiser pre stredné Slovensko

Bellinda Slovakia, s.r.o.

Miesto práce
Žilinský kraj, Trenčiansky kraj (Práca vyžaduje cestovanie)
Termín nástupu
10.12.2018
Mzdové podmienky (brutto)
670 EUR + bonusy

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Starostlivosť o existujúcich zákazníkov , objednávanie a dopĺňanie tovaru. Kompletný servis v oblasti merchandisingu u kľúčových zákazníkov v danej oblasti.

služobný automobil, mobilný telefón, flexibilná pracovná doba

Životopis spolu s fotografiou prosíme posielať e-mailom na [email protected].
Kontaktovať budeme iba vybraných uchádzačov.
Upozorňujeme, že osobný pohovor sa bude konať v meste Pezinok.

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa

Ostatné znalosti

Microsoft Excel - Základy
Microsoft Word - Základy

Vodičský preukaz

B

- komunikatívnosť, spoľahlivosť, samostatnosť, dynamickosť
- prax v obore vítaná
- bydlisko v okrese Považská Bystrica, Bytča, Žilina, Martin

Spoločnosť sa zaoberá predajom a distribúciou spodnej bielizne, pančuchového tovaru a ponožiek značiek BELLINDA, DIM, WONDERBRA, PLAYTEX viac ako 30 rokov.

Počet zamestnancov

10-19 zamestnancov
ID: 2997727  Megjelentetés dátuma: 19.11.2018  A (bruttó) bér alapösszetevője és egyéb juttatások: 670 EUR + bonusy